JVC GZ MG610 Srebrna
JVC GZ-MG 610 to kompaktowa kamera cyfrowa z wbudowanym dyskiem twardym o pojemności 30GB umożliwiająca zapis danych do ponad 37 godzin. Posiada obiektyw Konica Minolta i zoom optyczny 35x. Zapewnia nam to doskonałe parametry, nagrywanie plików wideo lub wykonywane zdjęcia są wysokiej jakości, a stabilizacja obrazu czuwa, aby nagrywany materiał czy zdjęcia były niezamazane i nierozmyte.
Może zainteresują Cie także kamery sony? A jeśli chcesz odtworzyć nagrane filmy proponujemy jeden z dostępnych telewizorów LCD samsung.
Zobacz również inne kamery cyfrowe dostępne w naszej ofercie.
Koszt dostawy kurierem od 18 złotych
Produkt dodano dnia: 2008-09-30
Podstawowe dane techniczne
| Liczba pikseli | 0.8 mln. |
| Zoom optyczny | 35x |
| Typ matrycy | 1/6 , CCD |
| Zoom cyfrowy | 800x |
| Jasność obiektywu | F1.8 - F4.0 |
| Długość ogniskowej | 37 - 1295 |
| Stabilizacja | Tak |
| Wyświetlacz LCD | 2.7, TFT, panoramiczny, 123 tyś pikseli |
| Wizjer | Nie |
| Wykonywanie zdjęć | Tak |
| Karty pamięci | microSD, microSDHC (do 4GB) |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o zakupie skontaktować się z naszym handlowcem pod numerem telefonu 86 215 89 40 lub mailowo: info@mediapasaz.pl















