Skip to content
Mediapasaz.pl Logo

Znajdź polską instrukcję obsługi

Mediapasaz.pl Logo

Chłodziarko zamrażarka

Chłodziarko – zamrażarka jest jednym z tych sprzętów, bez których ciężko funkcjonować. Aby jedzenie i przygotowane potrawy dłużej zachowały swoją świeżość muszą być przechowywane w lodówce. Wybór odpowiedniej lodówki czy konkretnego modelu nie jest łatwy. Musimy sobie odpowiedzieć na kilka pytań. Jaką żywność będziemy przechowywać w chłodziarce? Czy jest nam potrzebna szuflada, która przedłuża świeżość mięsa i wędlin? Czy przechowujemy w lodówce butelki np. z wodą, z mlekiem? A także, czy nasza chłodziarko zamrażarka ma być wolnostojąca czy w zabudowie.

W naszym serwisie znajdziesz opisy nowych modeli chłodziarko zamrażarek.

Dużą popularnością na rynku cieszy się funkcja No Frost czyli lodówka bezszronowa. Jest to mechanizm utrzymujący odpowiednią wilgotność w lodówce. System ten z reguły opiera się na odpowiednim obiegu powietrza.  Funkcja No Frost zazwyczaj mieści się w konkretnej komorze lodówki i to właśnie tam powinny być przechowywane najszybciej psujące się produkty takie jak: mięso, wędliny czy ryby. Inne funkcje lodówek opisane są przy poszczególnych modelach.

Jaką lodówkę do zabudowy wybrać?

Mimo upływu lat popularność zabudowanych kuchni nie maleję. Taki rodzaj aranżacji jest nadal wybierany przez wielu Polaków. Kupno lub zamówienie […]