Skip to content
Mediapasaz.pl Logo

Znajdź polską instrukcję obsługi

Gadżety elektroniczne na prezent – drobne RTV i AGD

Przed większością z nas, co roku, przynajmniej kilka razy w roku, staje wyzwanie zakupu prezentu. Prezenty urodzinowe czy imieninowe dla bliskiej nam osoby jesteśmy w stanie zrealizować w miarę komfortowo, gorzej gdy następuje spiętrzenie okazji, kolejne święta zbliżają się wielkimi krokami, a z nimi wydłuża się lista prezentów do kupienia. Gdzie szukać inspiracji prezentowych, jak kupować prezent, by nie zamienił się on w pojemnik na kurz? 

Gadżet elektroniczny na prezent

Gadżety elektroniczne na prezent to jeden z lepszych pomysłów prezentowych, szczególnie wtedy, gdy dobrze znamy osobę, którą zamierzamy obdarować. Tego rodzaju gadżet ma jednak charakter osobisty, dlatego warto przemyśleć nasze relacje z tą osobą. Drugim warunkiem niezbędnym jest dobra orientacja w aktualnym stanie posiadania obdarowywanej osoby. Nie chcemy kupować trzeciej lokówki czy czwartego blendera, które sprawią wyłącznie kłopot. Jeżeli jednak wszystkie warunki takie zakupu zostały spełnione i jesteśmy całkowicie przekonani, że uszczęśliwimy bliską nam osobę, to gadżet elektroniczny dobrej jakości z pewnością pomoże nam osiągnąć cel. 

Drobne RTV i AGD na prezent

Jeżeli wiemy wszystko o wyposażeniu kuchni osoby, której mamy zamiar podarować gadżet elektroniczny, to doskonałym pomysłem na prezent będzie blender kielichowy. Ostatnie lata charakteryzują się ogromną presją wywieraną na nas wszystkich w obszarze zdrowego odżywiania się. Chyba nie ma nikogo kto chciałby polemizować ze zdrowym trybem odżywiania, możemy tylko dyskutować co każdy z nas przez to rozumie.

Jednak instytucje światowe, choćby takie jak WHO dokładnie weryfikują sposób myślenia o codziennej diecie i wystarczy zapoznać się z nimi, by nie podejmować pochopnie polemiki, w trakcie której możemy się tylko pogrążyć. Jeżeli jednak zaakceptujemy piramidę żywieniową WHO, to nie pozostaje nam nic innego jak zmienić swoje nawyki żywieniowe i wkroczyć na nowy dla nas teren. 

Blender kielichowy na prezent

I w tym kontekście blender kielichowy jawi nam się jako jedno z najbardziej kreatywnych urządzeń małego AGD, takie urządzenie, które pomoże zmienić nam nasze nawyki, przestawi chociaż częściowo, na zdrową dietę, ale przede wszystkim urozmaici nasze codzienne menu.

Wszystkim niedowiarkom można poradzić tylko doświadczenie. Wystarczy bowiem połączyć kilka warzyw, czy owoców, a często jedno i drugie w blenderze, włączyć przycisk i czekać na pojawienie się pysznego smoothie, albo koktajlu, alko soku. Jeżeli konsystencja jest dla nas za płynna, by miała zaspokoić nasz głód drugiego śniadania, wystarczy wsypać wcześniej na dno dwie łyżki płatków owsianych czy inny ulubiony składnik superfoods.

Po chwili konsystencja płynu stanie się gęściejsza, a uzyskany napój zamieni się w sycące drugie śniadanie, zaspokajając w ten sposób łaknienie na kolejne kilka godzin. Taki posiłek idealnie wpisuje się w zdrowe żywienie, dostarcza witamin, mikroelementów, błonnika a dodatkowo jest smaczne, syci, gasi pragnienie i zaspokaja głód, czego chcieć więcej? Blender kielichowy to dostępne i łatwe w obsłudze urządzenie, nadaje się na prezent dla osoby w każdym wieku.

To dobry prezent nawet dla wiekowej już mamy czy babci. Nie wiadomo dlaczego większość z nas kupuje im czekoladki, których najczęściej nie jedzą, kawę, której nie piją i kwiaty, które sobie więdną. Dobrej jakości blender pozwoli starszym osobom, jedzącym znacznie mniej i dość wybiórczo na uzupełnienie dziennego zapotrzebowania na witaminy i minerały. 

Ciśnieniomierz nadgarstkowy 

A gdy jest już mowa o starszych osobach, gadżetach elektronicznych i prezentach, szukając pomysłu na prezent dla mamy czy babci warto postawić na ciśnieniomierz nadgarstkowy. To drobne urządzenie AGD z dużym i wyraźnym ekranem LCD, działaniem opartym na metodzie oscylometrycznej wykrywa najbardziej delikatne i słabe tętno.

Elektronika na prezent

Domowe urządzenie do pomiaru ciśnienia spełni swoje zadanie nawet u osoby, która charakteryzuje się różnym nasileniem czy spadkiem pomiaru. Ciśnieniomierz nadgarstkowy wykryje arytmię oraz przyspieszony czy opóźniony rytm serca, pomoże kontrolować organizm przyczyniając się w ten sposób do przeciwdziałania zawałom czy udarowi mózgu. 

Naprawdę warto być otwartym na wszelkie nowinki techniczne wykorzystując je na na swoją korzyść i zapewniając również sobie komfort decyzji i opinię osoby, która zawsze wie, jaki prezent podarować, by nie otrzeć się o banalność i powtarzalność. 

Gadżety elektroniczne na prezent znajdziesz w sklepie: https://topgadget.pl/sklep/rtv-i-agd/

Artykuł Partnera