Skip to content
Mediapasaz.pl Logo

Znajdź polską instrukcję obsługi

Amica 514IE3.323PaTsDpHb(XxL)

Kuchenka indukcyjna Amica 514IE3.323PaTsDpHb(XxL) sprawdzi się zarówno w większych, jak i w mniejszych domach, czy mieszkaniach. Dzięki chłodnemu frontowi  i potrójnej szybie piekarnik nie nagrzewa się tak, jak w przypadku klasycznych kuchenek, dzięki czemu pieczenie staje się bezpieczniejsze, co jest szczególnie ważne dla rodzin z dziećmi. Kuchenka jest zaopatrzona w Baking System, który gwarantuje optymalną temperaturę w całym piekarniku i dużo szybszy czas nagrzewania, dzięki czemu potrawy będą równomiernie przyrządzone. Pozwoli to na oszczędność czasu i pieniędzy. Kuchnia indukcyjna Amica posiada klasę energetyczną A, dzięki czemu pozbędziemy się rachunków za gaz, a opłaty za prąd wzrosną nieznacznie.

Funkcje kuchenki indukcyjnej Amica?

Kuchenka indukcyjna Amica 514IE3.323PaTsDpHb(XxL) Instrukcja obsługi 01

Kuchenka posiada również inne przydatne funkcje, takie jak Soft Steam, który umożliwia pieczenie z dodatkiem pary, dzięki czemu  wszystkie wypieki, takie jak chleb będą smaczniejsze i bardziej puszyste. Zapobiega to również nadmiernemu przesuszaniu się potraw.  Dodatkowo dzięki funkcji Power Booster gotowanie i smażenie będzie dużo szybsze i bardziej efektywne. Krótszy czas obróbki cieplnej gwarantuje większą zawartość składników odżywczych w potrawach. Dla zabieganych osób przygotowano funkcje nagrzania piekarnika w 4 minuty. Przydatna jest również funkcja szybkiego rozmrażania dania w piekarniku. Dzięki łatwo czyszczącej się emalii Easy Clean zabrudzenia będą łatwe do usunięcia. 

Kuchenka indukcyjna Amica 514IE3.323PaTsDpHb(XxL) Instrukcja obsługi 02

Podstawowe dane techniczne kuchni indukcyjnej Amica 514IE3.323PaTsDpHb(XxL):

  • kolor: srebrny/inox;
  • wymiary: szerokość 50 centymetrów, głębokość 60 cm, wysokość 85 cm;
  • cztery miejsca grzewcze (2x 16 cm i 2 x 21 cm);
  • szklana powierzchnia płyty;
  • pojemność piekarnika 65 litrów;
  • wyświetlacz LED;
  • chłodne drzwi;
  • klasa efektywności energetycznej: A;
  • moc całkowita 10,2kW;
  • podłączenie do zasilania 400V.

Podsumowując, kuchenka indukcyjna Amica 514IE3.323PaTsDpHb(XxL) jest dostępna w większości sklepów internetowych i stacjonarnych w  korzystnej cenie w cenie około 2549 złotych. Jest to urządzenie, które sprawdzi się w większości domów, dzięki swoim funkcjom pozwoli na oszczędność czasu przy gotowaniu, przyczyni się również do wyeliminowania rachunków za gaz. Dla zainteresowanych umieszczamy polską instrukcję obsługi w pliku PDF.