Skip to content
Mediapasaz.pl Logo

Znajdź polską instrukcję obsługi

Amica 523GES3.33PaHZpTsDpAN(Xx)

Kuchenka Amica 523GES3.33PaHZpTsDpAN(Xx) jest urządzeniem gazowo-elektrycznym i świetną kuchenką, która sprawdzi się w każdej kuchni! Piekarnik zabezpieczony został chłodnymi drzwiami (3 szyby zmniejszające ciepłotę na zewnątrz piekarnika), a zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu umożliwia bezpieczne korzystanie z palników gazowych. Ponadto kuchenka ma funkcję pieczenia z dodatkiem pary (system SoftSteam) dzięki specjalnej niecce na wodę umieszczonej na dnie piekarnika.

Kuchenka Amica 523GES3.33PaHZpTsDpAN(Xx) design i funkcje.

Kuchenka Amica 523GES3.33PaHZpTsDpAN(Xx) jest urządzeniem wielofunkcyjnym, bezpiecznym i efektywnym. Nie chodzi tylko o chłodne drzwi piekarnika czy zabezpieczenie przed wypływem gazu, ale również, na przykład, o prowadnice teleskopowe, dzięki którym wkładanie i wyjmowanie tac z gorącymi potrawami staje się bardzo proste i niesamowicie bezpieczne, a ryzyko poparzenia nie musi być już problemem. Piekarnik jest zdolny do nagrzania się do temperatury 150 stopni Celsjusza już w cztery minuty. Sam piekarnik ma pojemność 65 litrów. Ale to oczywiście nie wszystko, bo urządzenie zostało wyposażone w szereg innych funkcji. Należy do nich funkcja czyszczenia parowego i funkcja termoobiegu w piekarniku. Ponadto funkcja rozmrażania. W sumie 10 różnych funkcji.

Kuchenka Amica 523GES3.33PaHZpTsDpAN(Xx) Instrukcja obsługi 01

Kuchenka Amica 523GES3.33PaHZpTsDpAN(Xx) to urządzenie, które stawia przede wszystkim na funkcjonalność. Nie można jednak zapomnieć o estetyce. Nowoczesny design kuchenki sprawia, że świetnie wpasuje się w wystrój każdej kuchni. Pokrywa palników gazowych jest szklana, a cała kuchenka utrzymana została w estetyce barwy srebrnej, a więc stosunkowo uniwersalnej i nadającej się zarówno do barwnych, jak i nieco bardziej stonowanych kolorystycznie przestrzeni kuchennych.

Parametry techniczne kuchni gazowo – elektrycznej Amica:

  • kolor: srebrny;
  • wymiary: szerokość 50 centymetrów;
  • cztery palniki gazowe;
  • 65-litrowy piekarnik (10 funkcji);
  • wyświetlacz LED;
  • chłodne drzwi;
  • klasa efektywności energetycznej: A.

Kuchenka Amica 523GES3.33PaHZpTsDpAN(Xx) sprawdzi się w każdej kuchni, bo wpasuje się idealnie nie tylko w jej wystrój i charakter, ale również w każdy niemal rozmiar kuchni. Urządzenie najlepiej sprawdza się w kuchniach małych bądź średnich, ale i w dużej poradzi sobie znakomicie. Piekarnik jest pojemny, funkcjonalny i efektywny, natomiast każdy z palników spełni swoje zadanie nawet w wymagających warunkach. Do każdego modelu dołączona jest polska instrukcja obsługi, która ułatwi eksploatację kuchenki.