Skip to content

Znajdź polską instrukcję obsługi

Amica 57CE3.315HTaQ(Xx)

Kuchnia Amica 57CE3.315HTaQ(Xx) to generacja kuchni wolnostojących, które cechują się bardzo dobrymi osiągnięciami w gotowaniu i pieczeniu. Należy zauważyć, że kuchnie Amica to jedne z najchętniej kupowanych kuchni w Polsce. Są znane i cenione od wielu lat. W pełni elektryczna Amica 57CE3.315HTaQ(Xx) jest wyposażona w płytę ceramiczną oraz piekarnik zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa oraz dużą funkcjonalność.

Kuchnia ceramiczna Amica 57CE3.315HTaQ(Xx) – jakie funkcje?

Wolnostojąca ceramiczna kuchnia Amica wpasuje się w każde, nawet najbardziej wymagające wnętrze. Połączenie czerni i stali nierdzewnej nadaje jej wyjątkowego charakteru. Nowoczesny, uniwersalny design i zastosowane technologie sprawiają, że jej użytkowanie jest proste i przyjemne.

Kuchnia Amica 57CE3.315HTaQ_Xx instrukcja obsługi 01

Kuchnia Amica 57CE3.315HTaQ(Xx) wyposażona jest w wyświetlacz LED z kontrolką czasu pieczenia. Piekarnik posiada dziesięć funkcji pieczenia w tym możliwość rozmrażania. Chłodny front, dzięki zastosowaniu trzech szyb w drzwiach piekarnika, powoduje zmniejszenie temperatury na froncie.  Rozgrzewanie piekarnika do temperatury 150°C trwa zaledwie 4 minuty. A funkcja termoobiegu pozwala na utrzymanie równej temperatury wewnątrz całego piekarnika. Funkcja czyszczenia parowego zmiękcza zabrudzenia. Wnętrze piekarnika pokryte jest specjalną emalią łatwoczyszczącą EasyClean. Miejsce do wygodnego przechowywania garnków czy akcesoriów kuchennych pod komorą piekarnika zaaranżowano w wygodnej w użytkowaniu szufladzie na prowadnicach rolkowych. Użyteczny poradnik z parametrami pieczenia umieszczono na wewnętrznej stronie drzwi. Opis wszystkich funkcji piekarnika zawiera polska instrukcja obsługi.

Parametry techniczne kuchni Amica:

  • kolor: srebrny/inox;
  • wymiary: szerokość 50 cm, głębokość 60 cm, wysokość 85 cm;
  • 4 pola grzejne;
  • pojemność piekarnika 62 litry;
  • klasa efektywności energetycznej: A;
  • moc całkowita 8,9 kW;
  • grzałka górna: 900 W; dolna: 1100 W; grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2000 W;
  • grill elektryczny 2000 W;
  • podłączenie do zasilania 400V;
  • 10 funkcji piekarnika.

Wolnostojąca Kuchnia Amica 57CE3.315HTaQ(Xx) z płytą ceramiczną to doskonałe rozwiązanie do kuchni, ułatwiające codzienną pracę. Zastosowane technologie oraz bogate wyposażenie w dodatkowe funkcje sprawiają, że kuchnie Amica są produktami użytecznymi oraz godnymi polecenia. Kuchnia Amica 57CE3.315HTaQ(Xx) dostępna jest w większości sklepów internetowych w przystępnej cenie. Polska instrukcja obsługi do pobrania w pliku PDF.