Skip to content
Mediapasaz.pl Logo

Znajdź polską instrukcję obsługi

Amica 6118IED3.475HTaKDp(Xx)

Jeśli szukasz idealnego wyposażenia dla swojej kuchni, kuchenka indukcyjna Amica 6118IED3.475HTaKDp(Xx) jest zdecydowanie warta Twojej uwagi. Kuchenek Amica nie trzeba nikomu przedstawiać. To polska, znana i ceniona marka sprzętów AGD. Produkty tej firmy ceni się nie tylko ze względu na intuicyjną obsługę, wysoką jakość oraz piękny wygląd, ale także za przystępną cenę.

Kuchenka Amica 6118IED3.475HTaKDp(Xx) design i funkcje.

Kuchenka indukcyjna Amica 6118IED3.475HTaKDp(Xx) charakteryzuje się wyjątkowym designem. Dzięki niemu idealnie pasuje nie tylko do nowoczesnych kuchni, ale także tych w bardziej rustykalnym stylu. Ważną cechą tej kuchenki jest to, że płyta indukcyjna pokryta jest łatwo czyszczącą emalią EasyClean, dzięki której zabrudzenia nie przywierają do płyty. A i ją samą o wiele łatwiej jest utrzymać w czystości. Z przodu kuchenki znajduje się elegancki wyświetlacz LED, dzięki któremu można z łatwością kontrolować czas pieczenia. Piekarnik wyposażony jest w boczne drabinki, dzięki którym łatwiej jej wysuwać blachy. Posiada aż 11 funkcji pieczenia i dodatkowo rożen obrotowy.

Bardzo dużą zaletą kuchenki jest budowa jej frontu. Składa się on z aż trzech szyb, dzięki czemu nawet podczas pieczenia w bardzo wysokich temperaturach, front nie nagrzewa się. Jest to bardzo ważne zwłaszcza, gdy w domu są dzieci. Dzięki takiemu rozwiązaniu maluchy nie poparzą się, jeśli dotkną szyby. Ważną funkcją piekarnika jest także to, że nagrzewa się on do 150 stopni Celsjusza już w 3 minuty. Skonstruowany jest w taki sposób, że potrawy pieką się równomiernie z każdej strony. Wyposażony jest także w termoobieg. Kuchenka indukcyjna jest wyposażona w funkcję PowerBooster. Dzięki niej potrawy gotują się o wiele szybciej, a co za tym idzie, zachowają więcej składników odżywczych i witamin. To nie koniec zalet kuchenki Amica 6118IED3.475HTaKDp(Xx). Dla osób ceniących sobie oszczędzanie energii ważną informacją będzie, że kuchenka znajduje się w klasie energetycznej A.

Parametry techniczne kuchni indukcyjnej Amica:

  • kolor: srebrny/inox;
  • wymiary: szerokość 60 centymetrów, głębokość 60 cm, wysokość 85 cm;
  • cztery miejsca grzewcze (2x 16 cm i 2 x 21 cm);
  • szklana powierzchnia płyty;
  • pojemnośc piekarnika 77 litrów;
  • wyświetlacz LED;
  • chłodne drzwi;
  • klasa efektywności energetycznej: A;
  • moc całkowita 11kW;
  • podłączenie do zasilania 400V.
Kuchenka indukcyjna Amica 6118IED3.475HTaKDp-Xx 03

Kuchenka indukcyjna Amica 6118IED3.475HTaKDp(Xx) jest idealnym urządzeniem dla każdego miłośnika gotowania. Sprawdzi się w kuchni zarówno singla jak i wieloosobowej rodziny. Z nią gotowanie to czysta przyjemność. Dla chętnych dołączamy polską instrukcję obsługi.