Skip to content
Mediapasaz.pl Logo

Znajdź polską instrukcję obsługi

Amica 6123GED3.39HZpTsDpNA(Xx)

Kuchenka Amica 6123GED3.39HZpTsDpNA(Xx) to sprzęt, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni! Amica 6123GED3.39HZpTsDpNA(Xx) jest kuchenką gazowo-elektryczną wyposażoną w przejrzysty wyświetlacz LED, elektryczny zapalacz gazu w pokrętle czy jedenaście funkcji piekarnika, ale to nie wszystko! Urządzenie jest bardzo pojemne (XXL, czyli 77 litrów pojemności), funkcjonalne i praktyczne.

Kuchenka Amica 6123GED3.39HZpTsDpNA(Xx) jak wygląda i jakie są jej funkcje?

Kuchenka Amica 6123GED3.39HZpTsDpNA(Xx) to urządzenie w kolorze srebrnym o wielu funkcjach. Została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić użytkownikom jak największe bezpieczeństwo, ale i efektywność czy szereg udogodnień w kuchni. Bezpieczeństwo jest ważne, dlatego kuchenka posiada zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, a tafla szyby piekarnika została stworzona z trzech części, dzięki czemu dotknięcie szyby piekarnika nie grozi oparzeniem. Piekarnik nagrzewa się bardzo szybko, bo dosłownie w trzy minuty osiąga temperaturę 150 stopni Celsjusza. Prowadnice piekarnika są prowadnicami teleskopowymi. Co to oznacza? Że wsuwanie i wysuwanie tac z gorącą potrawą nie musi i nie będzie niebezpieczne. To bardzo przemyślany system.

Kuchenka Amica 6123GED3.39HZpTsDpNA(Xx) Instrukcja 01

Prócz wcześniej wymienionych kuchenka Amica 6123GED3.39HZpTsDpNA(Xx) posiada szereg innych, między innymi: funkcję rozmrażania; cztery palniki gazowe (w tym palnik typu wok); funkcję termoobiegu w piekarniku, a także inne funkcje (rozmrażanie, pieczenie równomierne); funkcję czyszczenia parowego; sześć poziomów pieczenia.

Kuchenka Amica 6123GED3.39HZpTsDpNA(Xx) jest niewątpliwie bardzo praktyczna i efektywna, a także bardzo funkcjonalna, ale również wykonana w taki sposób, by jej uniwersalna estetyka pozwalała na umieszczenie kuchenki w kuchni o dowolnym niemal charakterze. Urządzenie wpasuje się do każdej przestrzeni kuchennej i stanie się jej miejscem centralnym!

Parametry techniczne kuchni gazowo – elektrycznej Amica:

  • kolor: srebrny;
  • wymiary: szerokość 60 centymetrów;
  • cztery palniki gazowe;
  • 77-litrowy piekarnik (11 funkcji, 6 poziomów pieczenia);
  • wyświetlacz LED;
  • chłodne drzwi;
  • klasa efektywności energetycznej: A.

Kuchenka Amica 6123GED3.39HZpTsDpNA(Xx) jest świetnym produktem. Sprawdzi się w każdej kuchni. Pojemność piekarnika jest duża, ale szerokość kuchenki pozwala na umieszczenie jej w niemal każdej przestrzeni. Świetnie sprawdza się w małych i średnich kuchniach. Jest prosta w obsłudze, efektywna, funkcjonalna, a także estetycznie wykonana i to z materiałów najwyższej jakości. Do każdego urządzenia dołączona jest polska instrukcja obsługi ułatwiająca korzystanie z kuchenki.