Skip to content
Mediapasaz.pl Logo

Znajdź polską instrukcję obsługi

Amica 617GGH4.33HZpF(Xx)

Kuchenka gazowa Amica 617GGH4.33HZpF(Xx) jest przeznaczona dla osób ceniących wygodę, prostotę i klasykę. Dzięki standardowym wymiarom pasuje do większości kuchni. A jej nowoczesny wygląd sprawdzi się zarówno w domu jednorodzinnym, jak i w mieszkaniu.

Kuchenka Amica 617GGH4.33HZpF(Xx) design i funkcje.

W tym modelu kuchenki drzwiczki do piekarnika posiadają w potrójną szybę, czyli tak zwany „chłodny front”. Ponadto, co istotne, wewnętrzna szyba odbija ciepło i zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się urządzenia. Całość skutecznie chroni przed oparzeniami, jest to szczególnie istotne dla osób posiadających w domu małe dzieci. Poza tym kuchenka posiada również funkcję parowego czyszczenia piekarnika. Dzięki temu sprzątanie stanie się łatwe i przyjemne. Para wodna łagodnie i skutecznie zmiękcza zanieczyszczenie, oraz ułatwia pozbycie się brudu i resztek jedzenia. Wystarczy wlać do piekarnika szklankę wody i ustawić temperaturę na 50 stopni Celsjusza. Wszelkie plamy i zabrudzenia znikną i to bez użycia szkodliwych detergentów czy chemii. Warto również dodać, że urządzenie posiada emalię Easy Clean. Jest ona pozbawiona dodatkowych zagłębień i bruzd. Przez to czyszczenie jej jest bardzo komfortowe i gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Piekarnik w kuchence gazowej Amica jest idealny dla osób często z niego korzystających. Dzięki praktycznymi rozwiązaniom zastosowanym w urządzeniu wszystkie wypieki będą idealnie zarumienione i odpowiednio wypieczone. Nie musimy się martwić, że ciasto będzie niedopieczone, lub przypalone. Niższa klasa energetyczna oznacza mniejsze rachunki za gaz i oszczędność energii. Warto również dodać, że kuchenka posiada zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, dzięki czemu gotowanie, czy pieczenie zawsze będzie bezpieczne.

Parametry techniczne kuchni gazowej Amica:

  • kolor: srebrny/inox;
  • wymiary: szerokość 60 centymetrów, głębokość 60 cm, wysokość 85 cm;
  • 4 palniki grzewcze (2x 6,5 cm i 1 x 4 cm i 1x 9 cm);
  • pojemność piekarnika 56 litrów;
  • piekarnik gazowy
  • chłodne drzwi;
  • klasa efektywności energetycznej: A;
  • grill elektryczny 2.0 kW;
  • podłączenie do zasilania 230V.
Kuchenka gazowa Amica 617GGH4.33HZpF Xx 03

Kuchenka gazowa Amica 617GGH4.33HZpF(Xx) jest dostępna w większości sklepów internetowych i stacjonarnych w bardzo przystępnej cenie 1 329 złotych. Jest to urządzenie niezwykle wygodne i praktyczne, które sprawdzi się w każdej kuchni. Kuchenka jest uniwersalna, bezpieczna i łatwa w obsłudze. Dla zainteresowanych zamieszczamy instrukcję obsługi w języku polskim.