Skip to content
Mediapasaz.pl Logo

Znajdź polską instrukcję obsługi

Mediapasaz.pl Logo

Amica 618CE3.434HTaKDQ(Xx)

Kuchnia stanowi serce domu, to w niej spędzamy dużo czasu przygotowując smaczne i zdrowe posiłki. Kuchenka ceramiczna Amica 618CE3.434HTaKDQ(Xx) może stanowić główny element wyposażenia kuchni, gdyż to dzięki niej gotowanie stanie się proste i przyjemne.

Kuchenka ceramiczna Amica 618CE3.434HTaKDQ(Xx) – jakie funkcje?

To, co wyróżnia kuchenkę Amica to innowacyjna ceramiczna płyta grzewcza. Składa się z dwóch pojedynczych pól grzejnych, szybko-grzejnego pola Dual oraz szybko-grzejnego pola Brytfanna. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz podgrzewać potrawy w dużych naczyniach, bez konieczności przekładania ich do kilku mniejszych. Oprócz płyty ceramicznej bardzo ważny jest także piekarnik. W kuchence ceramicznej Amica 618CE3.434HTaKDQ(Xx) posiada między innymi funkcję rożna obrotowego oraz termoobiegu. Cechą piekarnika wartą uwagi jest czyszczenie katalityczne. Boczne ściany piekarnika oraz jego tył zostały wyposażone w specjalne panele. Pokryte są powłoką potrafiącą niwelować cząsteczki zanieczyszczeń. By utrzymać panele w czystości wystarczy raz na jakiś czas rozgrzać piekarnik do 250 stopni Celsjusza i zostawić go na godzinę.

Piekarnik posiada aż 10 funkcji. Wyposażony jest także w wyświetlacz LED, który pozwala na dokładnie kontrolowanie czasu pieczenia. Front piekarnika zbudowany jest aż z trzech szyb, dzięki czemu nie nagrzewa się i chroni nas przed poparzeniem. Dzięki nowoczesnej technologii zastosowanej w kuchence ceramicznej Amica 618CE3.434HTaKDQ(Xx) ulubione potrawy pieką się równomiernie. Jeśli zachodzi taka potrzeba piekarnik można błyskawicznie, bo już w 4 minuty, nagrzać do 150 stopni Celsjusza. Wnętrze piekarnika pokryto łatwoczyszczącą emalią EasyClean. Kuchenka znajduje się w klasie energetycznej A.

Parametry techniczne kuchni ceramicznej Amica:

 • kolor: srebrny/inox;
 • wymiary: szerokość 60 cm, głębokość 60 cm, wysokość 85 cm;
 • Pola grzejne: 14,5 cm (1,2 kW) 2 szt. , 12/21 cm (0,75/2,2 kW), 17/17 x 26,5 cm (1,4/2,2 kW);
 • pojemność piekarnika 65 litrów;
 • piekarnik elektryczny
 • chłodne drzwi;
 • klasa efektywności energetycznej: A;
 • moc całkowita 9,9 kW;
 • grzałka górna: 900 W; dolna: 1100 W; grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2000 W;
 • grill elektryczny 2000 W;
 • podłączenie do zasilania 400V.

Niezależnie od tego czy często przyjmujesz gości czy gotujesz tylko dla siebie, odpowiednia kuchenka jest jednym z najważniejszych sprzętów w kuchni. Dzięki kuchence ceramicznej Amica Twoje gotowanie wejdzie na jeszcze wyższy poziom, a przygotowanie zdrowych posiłków stanie się ulubionym zajęciem.  Dla chętnych do pobrania polska instrukcja obsługi w pliku PDF.

Oceń stronę