Skip to content

Znajdź polską instrukcję obsługi

Beko FSM57300GW

Kuchnia wolnostojąca Beko FSM57300GW jest rozwiązaniem dla niewielkiej powierzchni, co nie przekłada się na zubożenie jej funkcjonalności. Wyposażona jest w płytę ceramiczną i cztery palniki. Posiada opcję czyszczenia parowego i niewielkie, jak na kuchenkę, rozmiary – szerokość wynosi jedynie 50 cm. Jeśli szukasz sprzętu, który zmieści się w Twoim domowym budżecie, charakteryzuje się niezawodnością i wyposażony w nowe techniczne rozwiązania, to ten model sprosta wszelkim Twoim wymogom.

Kuchenka Beko z płytą ceramiczną.

Kuchnie Beko są sprzętem najwyższej jakości, wykonane zostały z dbałością o każdy detal, a ich funkcjonalność spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Tak też jest w przypadku modelu FSM57300GW. Producent zadbał nie tylko rozwiązania ułatwiające przygotowywanie pysznych i pełnowartościowych potraw, ale i o łatwość utrzymania sprzętu w czystości, by służył użytkownikowi na lata.

Kuchnia Beko FSM57300GW z płytą ceramiczną Instrukcja obsługi 01

Piekarnik został wyposażony w termoobieg z grzałką owalną, co przy równoczesnej pracy wentylatora, zapewnia równomierne i optymalne pieczenie każdej potrawy, niezależnie od jej wielkości. Koniec kulinarnych pomyłek spowodowanych niedopieczeniem potrawy z jednej strony, a spaleniem z drugiej! Funkcja ta pozwala również na pieczenie potraw na wielu poziomach, dzięki czemu możesz przygotować kilka porcji na raz. Piekarnik posiada ponadto funkcję grilla, posiada oświetlenie halogenowe oraz zabezpieczenie przed dziećmi.

Model FSM57300GW, dzięki możliwości czyszczenia parowego, bardzo łatwo utrzymać w czystości. Dzięki temu rozwiązaniu, usuniesz najtrwalsze zabrudzenia i tłuszcz bez wysiłku i nerwów. Codzienne, lekkie zabrudzenia bez trudu usuniesz dzięki temu, że drzwi wykonano w pełnego szkła. Ponadto są pozbawione jakichkolwiek załamań czy śrub. Nieoceniona w utrzymaniu czystości jest również emalia odporna na tłuszcz i zacieki, którą zabezpieczone jest wnętrze piekarnika. By cieszyć się czystym sprzętem na długo, wystarczy, że każdorazowo po użyciu, przetrzesz go wilgotną ściereczką.

Parametry techniczne kuchni FSM57300GW:

 • typ: elektryczna z płytą ceramiczną;
 • liczba i typ palników: 4 ceramiczne;
 • wymiary: wysokość: 85 c; szerokość: 50 cm; głębokość: 60 cm; Waga 41,2 kg;
 • sterowanie mechaniczne;
 • klasa efektywności energetycznej: A;
 • pojemność piekarnika: 55 l;
 • emaliowana powłoka wnętrza piekarnika;
 • oświetlenie piekarnika;
 • funkcja grilla, termoobieg i czyszczenie parowe;
 • drzwi piekarnika z podwójnym szkłem;
 • schowek na akcesoria kuchenne;
 • zużycie energii przy tradycyjnym pieczeniu: 0,88 kW.
Kuchnia Beko FSM57300GW z płytą ceramiczną Instrukcja obsługi 02

Kuchnia Beko FSM57300GW z płytą ceramiczną jest popularnym modelem, któremu zaufało wielu miłośników gotowania. Prezentowany model dostępny jest zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Ceny zaczynają się od 1200 zł. Polska instrukcja obsługi dostępna jest po kliknięciu w link.