Skip to content

Znajdź polską instrukcję obsługi

Beko FSMT62321DXSS

Kuchenka Beko FSMT62321DXSS to propozycja od firmy BEKO. Multifunkcyjna kuchenka gazowo-elektryczna posiada bogate wyposażenie, dzięki temu sprosta nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. Na pokładzie znajdziemy najnowocześniejsze technologie, które realnie poprawiają jakość użytkowania. Sprawdź koniecznie, czy to idealny model także dla Ciebie.

Funkcje kuchenki Beko FSMT62321DXSS

Rozwiązania, które posiada kuchenka Beko FSMT62321DXSS realnie poprawiają nie tylko komfort życia, ale również pozwalają na przygotowanie wyszukanych, a przede wszystkim pysznych dań. Produkt ten posiada takie funkcje, jak między innymi czyszczenie parowe, które pozwala w łatwy i przyjemny sposób pozbyć się wszelkich zabrudzeń. Dodatkowo kuchenka została wyposażona w funkcję rożna, grilla czy pozwala na szybkie rozmrażanie żywności. Kuchenka posiada takie technologie,jak drzwi z pełnego szkła, które są niezwykle proste w czyszczeniu,. czy teleskopowe prowadnice, umożliwiające szybkie i proste wysunięcie gorącego dania z piekarnika. Piekarnik posiada również funkcję termoobiegu.

Kuchenka Beko FSMT62321DXSS Polska Instrukcja obsługi 01

Warto zauważyć, że kuchenka Beko FSMT62321DXSS posiada funkcję pieczenie 3D, która nie tylko działa wielowymiarowo, ale przede wszystkim podczas pieczenia uruchamia wszystkie elementy grzewcze, co finalnie pozwala na uzyskanie niesamowitego efektu. Wentylator w połączeniu z górną, owalną oraz dolną grzałką, pozwala na uzyskanie równomiernej temperatury w całym piekarniku. 

Jednocześnie warto design kuchenki jest niezwykle nowoczesny oraz estetyczny. Kuchenka Beko FSMT62321DXSS posiada wyświetlacz LED, który pozwala na niezwykle intuicyjne i wygodne programowanie piekarnika. Model ten zaprojektowany został w czarno-srebrnej kolorystyce, wyposażony jest w emaliowany ruszt. Sama kuchenka zaprojektowana została tak, aby pasowała zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz.

Specyfikacja techniczna kuchni FSMT62321DXSS:

  • kolor: Inox;
  • wymiary: 85x60x60 cm;
  • płyta wyposażona w cztery palniki;
  • ruszty: żeliwne;
  • zintegrowana zapalarka w pokrętle;
  • timer;
  • szuflada na prowadnicach;
  • dwie tace standardowe oraz taca druciana w zestawie;
  • klasa energetyczna A.
Kuchenka Beko FSMT62321DXSS Polska Instrukcja obsługi Karta produktu

Podsumowując, kuchenka Beko FSMT62321DXSS stanowi idealny wybór pod wieloma względami. Przede wszystkim jest to multifunkcyjna kuchenka, która wyposażona została w najnowsze technologie, realnie wpływające na komfort użytkowania. Dodatkowo jej nowoczesny design sprawia, że idealnie koresponduje z wieloma stylami mebli kuchennych, co pozwala stworzyć niesamowity efekt końcowy. Jednocześnie warto zauważyć, że do kuchenki dołączona jest polska instrukcja obsługi, co znacznie ułatwi jej podłączenie oraz pierwsze uruchomienie.