Skip to content

Znajdź polską instrukcję obsługi

Electrolux LKK560201X

Kuchenka Electrolux LKK560201X to najnowszy model kuchni gazowo-elektrycznej z serii 600. Jest to urządzenie bezproblemowe, we większości przypadków nieulegające żadnym awariom, które cieszy się coraz większą popularnością i zadowoleniem wśród klientów. Ponadto jest połączeniem eleganckiego wyglądu z nienaganną jakością.

Electrolux LKK564202X Wygląd i technologie.

Design kuchenki Electrolux LKK560201X został stworzony w stylu nowoczesnym w połączeniu z tradycją. Kolor biały tworzy z czarnym idealne połączenie, często uważane za jeden z najlepszych możliwych kontrastów. Dużym atutem takiego wyglądu jest jego uniwersalność, która powoduje, że ta kuchenka będzie idealnie pasowała do większości wystrojów. 

Kuchenka Electrolux LKK560207X Instrukcja obsługi 01

Zaletą tego modelu jest również szereg technologii. Dzięki inteligentnemu termoobiegowi Hot Air jedzenie piecze się równomiernie i nie ma ryzyka, że wydarzy się przykra niespodzianka, a mianowicie część potrawy będzie niedopieczona, a druga część spalona. Palniki zapala się poprzez naciśnięcie i przekręcenie pokręteł płyty. Zintegrowana zapalarka dba o to, aby w tym procesie nie zachodziły żadne, nawet najdrobniejsze opóźnienia. Jest także opcja ustawienia czasu pieczenia. Piekarnik wyłącza się wtedy automatycznie. Inną ciekawą funkcją jest opóźnienie startu. Kuchenka nie zużywa również dużej ilości energii.

SteamBake oraz suszenie i pasteryzacja

Bardzo cenionym systemem jest SteamBake. Dzięki zastosowaniu pary w pierwszym etapie pieczenia, chleba i ciasta są idealnie wypieczone, wyrośnięte i wilgotne w środku. Chleby mają również chrupiące skórki. Kuchenka Electrolux LKK560201X umożliwia także suszenie warzyw i owoców w niskiej temperaturze. Wydobywa ono głęboki smak produktów. Można również pasteryzować przetwory, które zachowują wszystkie składniki odżywcze. Proces ten jest całkowicie bezpieczny i wygodny.

Parametry techniczne kuchenki Electrolux :

  • Instalacja: wolnostojąca;
  • Sonda do mięsa: nie;
  • Klasa efektywności energetycznej: A;
  • Zużycie energii przy standardowym obciążeniu [kW]: 0,84;
  • Zużycie energii, wentylator [kWh/cykl]: 0,75;
  • Zakres temperatur: 50°C – 250°C;
  • Brytfanny dołączone do piekarnika: 2 emaliowane blachy.

Kuchenka Electrolux LKK560207X to dobry wybór.

Model tej kuchenki jest gwarancją wysokiej jakości. Potrawy są smaczne, ale jednocześnie zachowują wszystkie swoje składniki. Ponadto jest umieszczona polska instrukcja obsługi, w której wszystkie tryby zostały jasno wyjaśnione, co jeszcze bardziej podkreśla, że kuchenka Electrolux LKK560201X to świetny wybór.