Skip to content

Znajdź polską instrukcję obsługi

Electrolux LKK660202X

Kuchenka Electrolux LKK660202X to najlepszy wybór dla osób ceniących nie tylko wygląd i jakość wykonania, ale również … czas, doskonałe wypieki i smaczne dania. W czym tkwi jej sekret?

Po pierwsze – funkcjonalność.

Kuchenka Electrolux LKK660202X to połączenie dwóch funkcjonalności – piekarnika elektrycznego i płyty gazowej. Dzięki zastosowaniu technologii SteamBake możesz mieć pewność, że Twoje wypieki odtąd będą nie tylko pyszne i wyrośnięte, ale również odpowiednio wilgotne w środku i chrupiące na zewnątrz. Jak to możliwe? Cóż, to przede wszystkim zasługa pieczenia z zastosowaniem pary, która odczuwalnie wpływa na finalny rezultat serwowanych dań. Jeszcze nigdy pieczenie ciast nie było tak proste, a gotowanie tak przyjemne.

Kuchenka gazowo-elektryczna Electrolux LKK660202X Instrukcja obsługi 01

Po drugie – inteligencja.

Już nie musisz się martwić o ostateczny efekt Twoich wypieków i smak dań. Kuchenka Electrolux LKK660202X gwarantuje, że każde ciasto będzie wyjątkowe, chleb zyska smak, który znasz z dzieciństwa, a potrawy przygotujesz z łatwością, przy okazji oszczędzając swój czas. W końcu – czas to pieniądz, a termoobieg Hot Air to oszczędność. Dzięki równomiernemu obiegowi powietrza w komorze piekarnika potrawy przygotujesz szybciej i w większej ilości (termoobieg zapewnia równą temperaturę na kilku poziomach pieczenia).

Po trzecie – wygoda.

Teraz możesz odpocząć. O idealne wypieczenie Twoich potraw zadba zautomatyzowany, programowy wyłącznik czasowy, który zakończy pracę po upływie wskazanego czasu. Czy wiesz, że teraz dzięki zintegrowanej zapalarce możesz zapalić palniki poprzez naciśnięcie i przekręcenie pokręteł płyty bez żadnych opóźnień? Przyznaj, że ważne są szczegóły.

Po czwarte – zdrowie.

Dzięki kuchence Electrolux LKK660202X możesz jeść smacznie oraz zdrowo i cieszyć się z niezliczonych możliwości, jakie daje Ci technologia. Suszenie owoców i warzyw, rozmrażanie, a może pasteryzacja przetworów? – Każda z tych czynności będzie przyjemnością, wzbogaconą o sporą dawką witamin, których potrzebujesz o każdej porze roku. Dla smakoszy mięsnych potraw piekarnik wyposażony został dodatkowo w funkcję elektrycznego grilla. Domowe grillowanie jest nie tylko proste, ale i smaczne. Zaletą z pewnością jest szybkość przygotowania i wykluczenie z menu tłuszczu, który wytapia się równomiernie podczas opiekania potraw.

Po piąte – liczą się detale.

Kuchenka klasy efektywności energetycznej A, doposażona została w cztery poziomy pieczenia, szufladę do przechowywania akcesoriów, oświetlenie, zegar i podwójną szybę. Czarny front piekarnika nadaje urządzeniu nowoczesnej estetyki i ponadczasowego stylu. W wyposażeniu znajdziesz również emaliowaną brytfannę dołączoną do piekarnika oraz instrukcję obsługi w języku polskim. To oczywiście nie wszystkie funkcjonalności kuchenki Electrolux LKK660202X, ale o tym musisz przekonać się już sam. Gwarantujemy – gotowanie może być łatwe, przyjemne i smaczne.

Podstawowe dane techniczne kuchenki Electrolux LKK660202X:

 • Kuchnia z piekarnikiem elektrycznym i płytą gazową;
 • Typ płyty: gazowa (propan-butan), (nieprzystosowana do zasilania gazem Lw/GZ-41,5);
 • Szerokość: 60 cm; Głębokość 60 cm;
 • Zakres temperatur: 150 – 250°C;
 • Kolor frontu kuchenki: stal szlachetna;
 • Pojemność użytkowa: 58 litrów;
 • Powierzchnia max. płyty grzewczej – górny piekarnik cm2: 1164 cm2
 • Pole lewe przednie: duży palnik, 3000 W/100 mm;
 • Palnik lewy tylny: mały palnik, 1000 W/54 mm;
 • Pole prawe przednie: palnik średni, 2000W/70mm;
 • Pole prawe tylne: średni palnik, 2000 W/70 mm;
 • Tylny wylot oparów z piekarnika;
 • Dodatkowa szuflada do przechowywania akcesoriów;
 • Funkcje piekarnika: ogrzewanie dolne, nawiew, nawiew + ogrzewanie górne, nawiew + ogrzewanie górne + ogrzewanie dolne (100ºC), grill + ogrzewanie górne, grill + ogrzewanie górne + nawiew, oświetlenie, termoobieg + SteamBake, termoobieg, ogrzewanie górne + dolne, ogrzewanie górne + dolne + nawiew powietrza;
 • Kod EAN: 7332543767632
Kuchenka gazowo-elektryczna Electrolux LKK660202X Instrukcja obsługi 02

Ta kuchenka to doskonały wybór dla osób o wysokich wymaganiach w zakresie wyposażenia kuchni, jak również dla osób nie lubiących spędzać czasu w kuchni. Polska instrukcja obsługi daje jednak pewność, że nawet osoby z małym doświadczeniem w kuchni poradzą sobie z gotowaniem.