Skip to content
Mediapasaz.pl Logo

Znajdź polską instrukcję obsługi

Indukcyjne płyty grzewcze

Płyty indukcyjne to aktualnie najczęściej wybierane płyty do domowych kuchni. Jest to sprzęt niezbędny, posiadający wiele zalet. Nowoczesne wzornictwo płyty indukcyjnej szczególnie doceniają osoby, które meblują i dobierają sprzęt do pierwszej w swoim życiu kuchni. Można śmiało powiedzieć, że płyta indukcyjna jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni.

Indukcyjne płyty grzewcze 00

Indukcyjne płyty grzewcze to bezapelacyjnie wygoda użytkowania. Aby było jeszcze łatwiej producenci doposażają swoje produkty o ciekawe funkcje. Niemniej płyta indukcyjna to szybsze podgrzewanie wody niż w płytach ceramicznych i gazowych. W wielu modelach istnieje możliwość łączenia dwóch pól grzewczych w jedną sferę gotowania. Oprócz tego jest możliwość ustawienia timera wyłączającego konkretne pole grzewcze po upłynięciu nastawionego czasu. Bardzo często natkniemy się na funkcję zwiększonej mocy gotowania i sygnału dźwiękowego po zakończeniu pracy.

Ale największa zaletą płyty indukcyjnej jest łatwość w utrzymaniu czystości. Poniżej przedstawiamy produkty największych i najpopularniejszych producentów sprzedających swoje produkty w Polsce. Do produktów dołączamy polskie instrukcje obsługi.