Skip to content

Znajdź polską instrukcję obsługi

Amica PI6544NSTK X-TYPE

Płyta indukcyjna Amica PI6544NSTK X-TYPE została stworzona po to aby ułatwić gotowanie i uczynić je przyjemniejszym. Jest ona bardzo funkcjonalna i łatwa w obsłudze. Dlaczego warto ją kupić?

Płyta indukcyjna Amica PI6544NSTK X-TYPE design i funkcje.

Amica zadbała o to aby korzystając płyty indukcyjnej wszystko było jasne i łatwe w obsłudze. Pierwszą funkcją pomagającą w szybszym przygotowaniu posiłku jest funkcja „PowerBooster”. Pozwala ona ugotowanie 0,4l wody tylko w 60 sekund! Dzięki tej funkcji znacznie zmniejszysz czas gotowania lub smażenia potraw. Kolejną ciekawa funkcją jest „AutoBridge”. Pozwala ona na połączenie dwóch pól w jedno i podgrzanie większego obszaru płyty. Bardzo ciekawą rzeczą jest również „FlexiSpace”. Obszary podgrzewane nie są okrągłe a kwadratowe, aby wykorzystać większy obszar.

Aby korzystanie z płyty było prostsze, wbudowany został program, który sam wykryje położenie naczynia, który będzie nagrzewał. Tobie pozostaje ustawienie mocy grzania. Jeżeli nie masz poczucia czasu przyda ci się również wbudowany timer. Pozwala on na odmierzenie czasu gotowania potraw, w ustalonym przez ciebie czasie. Po upływie czasu, płyta automatycznie wyłączy podgrzane pole. Z funkcją Childlock możemy być pewni że dziecko nie zmieni mocy lub czasu grzania płyty. Lista wszystkich funkcji: FlexiSpace, PowerBooster, HeatControl, AutoBridge, Szybki Nagrzew, Pauza, Timer, Minutnik, CheckPot, Automatyczne wyłączenie pola, Trzy programy gotowe, Childlock, Hob&Go.

Parametry techniczne płyty indukcyjnej Amica PI6544NSTK X-TYPE:

  • szerokość: 57,6 cm, głębokość: 51,8 cm;
  • waga netto: 10,5 kg;
  • wowierzchnia płyty: ceramiczna;
  • rodzaj wykończenia: szlif przedni;
  • sterowanie sensorowe za pomocą Slidera;
  • kolor płyty grzejnej czarny;
  • moc całkowita: 7,4 kW;
  • liczba pól grzejnych / palników: 4 szt.
Płyta indukcyjna Amica PI6544NSTK X-TYPE Instrukcja obsługi 03

Jak widać płyta indukcyjna Amica PI6544NSTK X-TYPE jest bardzo funkcjonalna i bezpieczna. Przygotujemy dużo posiłków na raz i możemy być bezpieczni, że nic się nie stanie. Obecnie płyta indukcyjna dostępna jest w większości marketów AGD oraz na stronach internetowych tychże sklepów. Cena oscyluje w granicy 1600 zł. Polska instrukcja obsługi w pliku PDF oczywiście do pobrania.