Skip to content
Mediapasaz.pl Logo

Znajdź polską instrukcję obsługi

Pralka Samsung WW10M86INOA

Pralka Samsung WW10M86INOA to innowacja w każdym domu. Sprzęt na miarę potrzeb nawet najbardziej wymagających, którym zależy na dobrym wykonaniu i efektywności pracy. Prezentowany model to połączenie klasycznego wyglądu i zaawansowanej technologii. Produkt z linii QuickDrive zachwyca elegancką klasyką. Swoim wyglądem świetnie wpasuje się do każdego pomieszczenia, niezależnie od tego czy będzie to łazienka czy dedykowana pralnia. Duży, centralny bęben przykuwa wzrok i oczarowuje swoim designem. Czytelny panel jest w pełni intuicyjny, co ułatwia korzystanie, a wykorzystany wyświetlacz dostarcza najważniejszych informacji, komponując się wyglądem z pozostałą częścią konstrukcji.

W modelu pralce WW10M86INOA zastosowano kilka kluczowych technologii, które zapewnią komfortowe użytkowanie podczas każdego prania. Wspomniana wcześniej technologia QuickDrive jest odpowiedzialna za skrócony czas prania nawet do 50%, a zużycie energii zmniejszy się do 20%. I to, co ważne – bez obniżenia skuteczności prania. Specjalnie wyprofilowany bęben wraz z uzupełniającą dyszą wspólnie skracają nie tylko czas płukania oraz wirowania, ale dodatkowo gwarantują ochronę tkanin i kolorów.

Pralka Samsung WW10M86INOA 01

Koniec z zapomnianymi, niewsadzonymi wcześniej do pralki ubraniami! Samsung wyposażył ten produkt w system AddWash, który umożliwia dołączenie pominiętej odzieży. Nie należy zapominać także o dodatkowej wygodzie, jaką jest technologia Smart Control. Dzięki tej funkcji urządzenie m.in. zaproponuje odpowiedni program, dostosowując się do przygotowanej zawartości bębna. Pozbycie się plam nigdy nie było prostsze! Pralka zarekomenduje gotowe rozwiązanie, które będzie najlepszym w konkretnym cyklu. Najbardziej spektakularną funkcją Smart Control pozostaje jednak możliwość połączenia pralki ze smartfonem. Daje to możliwość kontroli aktualnego programu, weryfikacji stanu, a nade wszystko – uruchomienia sprzętu nawet poza domem! Efektem będzie idealnie czyste pranie i oszczędność czasu.

Pralka Samsung WW10M86INOA – najważniejsze parametry techniczne:

  • Pojemność bębna – 10.0 kg;
  • Kolor obudowy – Biały;
  • Wyświetlacz LED;
  • Moduł WiFi;
  • Kompatybilność z aplikacjami SmartThings;
  • Programy: pranie szybkie 15, bawełna, super szybki, pościel, ciemne kolory, delikatne, wirowanie, eco+ czyszczenie bębna, higieniczna para, płukanie i wirowanie, pranie super eco, syntetyki, wełna;
  • Funkcje dodatkowe: QuickDrive, AddWash, EcoBubble, funkcja aktywnej piany;
  • Klasa energetyczna A+++;
  • Wymiary netto: 850 x 600 x 600 mm.

Pralka Samsung WW10M86INOA to świetny wybór dla nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oryginalne wzornictwo i moc funkcjonalności zapewnią komfortowe użytkowanie. Produkt przeznaczony dla każdego, kto marzy o tym, by pranie stało się czystą przyjemnością! Obecnie cena tego modelu oscyluje w granicach 5200 zł. Polska instrukcja obsługi pralki dostępna w pliku PDF.