Skip to content
Mediapasaz.pl Logo

Znajdź polską instrukcję obsługi

Pralka Samsung WW80T654DLH

Pralka Samsung WW80T654DLH jest nową propozycją dla osób ceniących sobie skuteczność oraz oszczędność. Firma Samsung wykorzystała w niej najnowsze rozwiązania technologiczne, które łączą się z nieskazitelnie czystym praniem oraz mniejszymi rachunkami za prąd oraz wodę.

EcoBubble – piana plus niska temperatura

System EcoBubble jest innowacyjnym rozwiązaniem wykorzystującym moc piany oraz niskiej temperatury. Powstała piana doskonale wnika w strukturę materiału i usuwa wszelkie zanieczyszczenia. Dodatkowo cały proces odbywa się w towarzystwie niskiej temperatury, co wpływa na znaczny mniejszy pobór prądu. Niska temperatura działa ochronnie na ubrania, nie wpływa negatywnie na kolor czy samą strukturę. Ubrania są czyste i nadal wyglądają jak nowe.

Pralka Samsung WW80T654DLH Instrukcja obsługi 01

Klasyczny design z nutą nowoczesności

Pralka Samsung ma klasyczny czarno-biały design. Panel sterowania jest bardzo intuicyjny i nie zabiera zbyt wiele miejsca. Pralka jest bardzo łatwa w obsłudze i daje możliwość wybrania indywidualnych ustawień, które de facto zostają w pamięci sterownika. Inteligentne sterowanie, które podpowiada użytkownikowi dokonanie najodpowiedniejszych funkcji. Na froncie znajdują się klasyczne drzwiczki, które służą do umieszczania prania wewnątrz bębna. Jednakże w drzwiczkach głównych znajdują się dodatkowe drzwi, które umożliwiają dodawanie ubrań podczas prania. Dodawanie ubrań nie zaburza programu prania.

Para dla alergików

Pralka posiada funkcję, która zamiast prania wstępnego stosuje gorącą parę. Owa para doskonale usuwa wszelkie zabrudzenia oraz bakterie i alergeny. Wysoka skuteczność tego procesu sprawia, że pralka Samsung jest idealnym rozwiązaniem dla alergików, ale również dla osób posiadających zwierzęta.

Cicha praca pralki

Pralka Samsung wyróżnia się na tle konkurencji swoją cichą pracą. Model został wyposażony w elementy, które idealnie wygłuszają pracę pralki. Jest na tyle cicha, że pranie w nocy nie zakłóca spoczynku nocnego. Sam silnik pralki posiada 10-letnią gwarancję niezawodnej pracy.

Nowoczesne rozwiązania

Pralką Samsung można sterować za pomocą aplikacji poprzez połączenie WiFi. Daje to możliwość rozpoczęcia cyklu prania w dowolnym momencie  w ciągu dnia. Jedynym warunkiem jest wcześniejsze umieszczenie prania w bębnie pralki.

Pralka Samsung WW80T654DLH Instrukcja obsługi 04

Pralka Samsung WW80T654DLH – parametry techniczne:

  • ładowność 8 kg;
  • wymiary 65cmx85cmx55cm;
  • sterowanie za pomocą WiFI;
  • ecobubble – aktywna piana + niska temperatura;
  • szybkie i aktywne pranie w 59min;
  • addwash – dodaj pranie kiedy chcesz;
  • panel all control – indywidualne ustawienia;
  • higieniczna para – zniszcz bakterie i alergeny;
  • silnik digital inverter – 10 lat gwarancji;
  • oszczędność energii – klasa A+++.

Pralka Samsung WW80T654DLH połączenie nowoczesności z wysoką jakością. Model idealny dla każdego – łatwy w obsłudze z intuicyjnymi rozwiązaniami ułatwiającymi użytkowanie. Polska instrukcja obsługi pralki dostępna w pliku PDF.