Skip to content
Mediapasaz.pl Logo

Znajdź polską instrukcję obsługi

Pralka Samsung WW90M741NOO

Pralka Samsung WW90M741NOO to urządzenie na miarę naszych czasów. Dzięki zastosowaniu technologii QuickDrive™, producent postawił w tym modelu na połączenie efektywności energetycznej z łatwością użytkowania. Największym wyróżnikiem jest skrócony czas prania, przy zachowaniu wysokiej jakości pracy. Sumując – oszczędzamy prąd, koszty i czas.

Model WW90M741NOO to nie tylko zaawansowana technologia, ale też elegancki oraz dopasowany do współczesnych aranżacji wnętrz design, co osiągnięto stosując m.in. obudowę inox. Pralka może pomieścić nawet 9 kg ubrań, pozwala także na dodawanie rzeczy w trakcie prania. Pomimo tych gabarytów oraz dodatkowych otwarć, prezentuje się kompleksowo, a przy tym nowocześnie. Dodatkowy efekt wizualny uzyskano za pomocą podświetlenia panelu sterującego i wnętrza.

Na dużą uwagę zasługuje sam proces prania. Pralka w systemie QuickDrive™ zbudowana jest z głównego bębna piorącego oraz niezależnego pulsatora, czyli kręcącej się ściany tylnej. W efekcie pranie porusza się w różne strony, co znacząco przyśpiesza proces czyszczenia. Producent zapewnia, że program może być skrócony nawet o 50%, co jednocześnie pozwala na zmniejszenie zużycia energii (do 20%). 

Dla bezpieczeństwa tkanin oraz ich koloru specjalnie wyprofilowano wnętrze pralki, a także zastosowano odpowiednią dyszę, zapewniając skuteczniejsze płukanie oraz wirowanie w krótszym czasie. Model posiada również popularną i cenioną funkcję EcoBubble, dzięki czemu urządzenie jest w stanie dopierać nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Na plus należy dodać także połączenie modelu z aplikacją w telefonie, która pozwala dostosować optymalny program prania.

Pralka Samsung WW90M741NOO – najważniejsze parametry techniczne:

  • Wymiary: 600 x 850 x 600 mm;
  • Waga: 80 kg;
  • Głębokość: 690 mm;
  • Klasa energetyczna: A+++;
  • Kolor: Inox;
  • Wyświetlacz LED;
  • Moduł WiFi;
  • Poziom hałasu podczas pracy: 49 dB (pranie), 73 dB (wirowanie);
  • Funkcje dodatkowe: QuickDrive™, EcoBubble™, AddWash™, Aktywna Piana, Oświetlenie bębna, Smart, Szybkie pranie (15′), Opóźnienie suszenia, Kontrola rodzicielska;
  • Wybrane programy prania: Pranie szybkie, program super szybki, bawałna, delikatne, pościel, płaszcze, syntetyki, wełna, super eco, higieniczna para, eco czyszczenie bębna.

Pralka Samsung WW90M741NOO QuickDrive™ to z pewnością odpowiedź nie tylko na aktualne potrzeby konsumenckie, ale też model zgodny z trendami w zakresie dbałości o środowisko. Znacząco skrócony czas prania, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości i wydajności jest z pewnością rozwiązaniem godnym obecnych czasów. Sprzęt dostępny jest w sklepach online, cena zaczyna się od 3699,00 zł. Polska instrukcja obsługi w pliku PDF.