Skip to content

Znajdź polską instrukcję obsługi

Garett KIDS Smile

Bezpieczeństwo i zdrowie dziecka jest dla każdego rodzica sprawą nadrzędną. Zwłaszcza wtedy, kiedy osiągnie taki wiek, kiedy samodzielnie wychodzi z domu, do szkoły, plac zabaw, czy zajęcia dodatkowe. Nie każdy z rodziców chce zakupić dziecku smartfon, a taki zegarek na ręku dziecka to świetne rozwiązanie. Zapewnia pozostanie z pociechą w stałym kontakcie.

Garett KIDS Smile 01

Jednym z najbardziej popularnych takich zegarków na runku jest właśnie Garett KIDS Smile. Wyświetlacz zegarka jest bardzo czytelny, a kolory mają bardzo dobry kontrast. Nie wygląda jak zabawka dla dzieci, ale jak prawdziwy smartwatch. W całym zestawie jest sam smartwotch dla dziecka, ładowarka magnetyczna z końcówką USB i instrukcja obsługi. Całość wykonana z tworzywa sztucznego. Koperta jest okrągła o wymiarach 15x42x53 mm. Pasek z tworzywa sztucznego, regulowany do 200 mm. Urządzenie występuje w różnych kolorach, dla dziewczynki różowy. Dla chłopców niebieski i czarny.

Jedną z najważniejszych funkcji tego zegarka jest lokalizowanie dziecka w dowolnym momencie, gdy przebywa poza domem. GPS pozwala na precyzyjne namierzenie zegarka na mapie w telefonie rodzica. Smartwatch GARETT KIDS SMILE posiada przycisk SOS. Po uruchomieniu tej funkcji dziecko będzie mogło szybko wezwać pomoc, gdy znajdzie się w niebezpieczeństwie. Wiadomość ta wysyłana jest do trzech wybranych przez rodzica osób z pozycją zegarka na mapie.

Posiada także funkcję tzw. GEO OGRODZENIE. Umożliwia ona ustalenie strefy np. placu zabaw. Po przekroczeniu ustalonej strefy rodzic dostanie powiadomienie na swój telefon. W tym inteligentnym zegarku możemy umieścić kartę SIM. Dzięki temu pociecha może odebrać i wykonać połączenie telefoniczne. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku dziecka – telefon wbudowany w zegarek, który jest zapięty na nadgarstku i niekoniecznie można go zgubić. 

W urządzeniu można zaprogramować 15 numerów na które dziecko może zadzwonić w każdej chwili. Numery niewpisane w książce telefonicznej nie będą mogły dodzwonić się do dziecka. Można również wysyłać tzw. notatki głosowe (maksymalnie do 15 sekund) w kierunku rodzic-dziecko, dziecko-rodzic. GARETT KIDS SMILE posiada certyfikat ochrony IP54. Oznacza to, ze jest odporny na zachlapania, spokojnie można z nim myć ręce, czy wyjść na deszcz, ale niestety już nie powinien być na dłużej zanurzony w wodzie.

Ponadto smartwatch ma wbudowany krokomierz. Dzięki niemu rodzic może śledzić aktywność swojej pociechy, jak i policzyć spalone kalorie. Posiada także wbudowany aparat. Można nim wykonać zdjęcia i przesłać na telefon rodzica. Wszystkie ustawienia i funkcje tego zegarka dostępne są w bezpłatnej aplikacji GLOBAL TRACKER, do pobrania na telefony z ANDROID lub iPhone. Maksymalny czas pracy to 70h. Jednak przy naładowaniu zegarka nie mniejszym niż 15% od razu telefon rodzica zostanie o tym powiadomiony.

Smartwatch Garett KIDS Smile – podstawowe dane techniczne:

  • Współpracujący system operacyjny: Apple iOS, Google Android;
  • Procesor: MTK2503;
  • Ekran dotykowy 1,22″, podświetlany;
  • Wymiary: 42x53x15, obwód paska ok. 20 cm
  • Waga około 50g;
  • koperta i pasek wykonane z trwałego tworzywa;
  • Pojemność akumulatora 380 mAh;
  • Funkcje: wodoszczelny, budzik, geo ogrodzenie, licznik kroków, licznik kalorii, odbiornik GPS, odporność na kurz i zachlapania, przycisk SOS, zarządzanie połączeniami, wbudowany aparat, zegar.

Czy zdrowie i bezpieczeństwo naszego dziecka można mierzyć na pieniądze? Zdecydowanie odpowiedź brzmi NIE! Koszt zakupu Smartwotch GARETT KIDS SMILE to kwota ok. 200 zł. Nie ulega wątpliwości, że jest adekwatna do funkcji jaką pełni ten dziecięcy smartwatch. Możemy go zakupić w różnych sklepach elektronicznych dostępnych na rynku.