Skip to content
Mediapasaz.pl Logo

Znajdź polską instrukcję obsługi

Mediapasaz.pl Logo

Telewizor Philips 32PFS6905

Telewizor Philips 32PFS6905 /12 jest 32-calowym telewizorem LED-owym, wyposażonym w technologię Ambilight i od tygodni cieszy się on bardzo dużą popularnością na rynku. I wygląda na to, że nie jest to całkowicie bezzasadne. Jest to mały, poręczny telewizor, który dopasuje się do większości miejsc w mieszkaniu, a technologia Ambilight daje poczucie zanurzenia się w obrazie, zgodnie z tym co mówi producent telewizora. Ale czy aby na pewno wszystkim pasuje ta funkcja?

Telewizor Philips 32PFS6905 /12 – techniczna charakterystyka telewizora

Phillips 32PFS6905/12 nie samym obrazem i głębią stoi. Oferuje on również kinową jakość dźwięku, zapewnioną przez 2 głośniki pełnozakresowe o mocy 8W.  Brzmi to jak absolutne minimum, ale sprawdza się zaskakująco dobrze, a w tego typu telewizorach dźwięk przestrzenny jest niesamowicie ważny. Sam telewizor ma ekran 32-calowy i jest wyposażony w wyświetlacz LED Full HD. Przekątna ekranu ma 80 centymetrów. Format obrazu to 16:9. Telewizor jest także bogaty w funkcje poprawy obrazu, takie jak Pixel Plus HD czy Hybrid Log Gamma.

Telewizor Philips 32PFS6905 Instrukcja obsługi 01

Telewizor całkiem fajnie sprawdza się do oglądania seriali. Obecnie standardem w telewizorach marki Phillips jest interfejs Android TV. Bardzo przejrzysty i przyjazny użytkownikom. Pozwala on użytkownikowi skupić się na swoich ulubionych treściach, bez zbędnego grzebania w Netflixie. Możemy wznowić oglądanie ulubionego serialu od ostatniej przerwy lub przejrzeć ofertę najnowszych produkcji. Dodatkowo, telewizor wyposażony jest w 3 wejścia HDMI i 2 wejścia USB. Mało, ale wystarczająco dla większości, w większości przypadków.

Telewizor Philips 32PFS6905 Pilot zdalnego sterowania 01

Telewizor korzysta z technologii Smart TV, która zapewnia łatwą instalacje i łatwą obsługę urządzenia. Osiąga to poprzez funkcje, takie jak kreator instalacji sieci, kreator ustawień czy ekranową instrukcję obsługi. Dzięki temu, kontrola nad telewizorem jest niezwykle łatwa i komfortowa dla użytkownika. Telewizor posiada wiele ustawień ekranu i odtwarzania ekranu. Można np. go wstrzymać. Aplikacja SmartTV oferuje również internetowy sklep z filmami, przeglądarkę internetową, dostęp do YouTube czy Netflixa. Telewizor obsługuje większość powszechnie używanych formatów video i obrazów, a także napisów, jeśli ktoś woli je, zamiast głosu lektora. 

Telewizor 32PFS6905 /12 | LED Smart FHD – parametry techniczne:

 • Przekątne ekranu tej wersji: 32”;
 • Seria: Smart;
 • Rozdzielczość (FHD): 1920 × 1080;
 • Ambilight – 3 strony – Wbudowane funkcje Ambilight + Hue, Ambilight Muzyka, tryb gry, dostosowanie się do koloru ściany, tryb Lounge, AmbiWakeup.
 • Obraz: 16:9, Pixel Plus HD, HDR10, HLG (Hybrid Log Gamma);
 • Smart TV: łatwa instalacja, łatwa obsługa, aktualizacja oprogramowania, nagrywanie na USB, wstrzymanie odtwarzania programu;
 • Dźwięk: 5 stopniowy Equalizer, dynamiczny dźwięk przestrzenny, wyraźne dialogi, domyślne ustawienie głośności, tryb nocny, 2 głośniki pełnozakresowe o mocy 8W.
 • Tunery: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, obsługa HEVC, analogowy, HbbTV, obsługa MPEG2 i MPEG4, TXT 1000 stron.
 • Łączność: 3xHDMI, 2xUSB, LAN (RJ-45), Common Interface Plus (CI+), RF SAT, RF TV naziemnej, OPT OUT, słuchawki.
 • Wymiary z podstawką: 731,8 x 452,8 x 175,9 mm; bez podstawki: 731,8 x 435,3 x 81,1 mm;
 • Waga bez podstawki: 4.2 kg.

Telewizor sprawdzi się w większości przypadków, zbiera bardzo dobre recenzje od użytkowników i jest solidną pozycją na rynku. Jeśli szuka się telewizora, który świetnie sprawdzi się w małym pokoju, lub mieszkaniu, to Phillips 32PFS6905/12 jest genialnym wyborem.

Jeśli ktoś potrzebuje, to podpinam polską instrukcję obsługi tego telewizora.

Oceń stronę