Skip to content
Mediapasaz.pl Logo

Znajdź polską instrukcję obsługi

Mediapasaz.pl Logo

Telewizor Philips OLED805

Telewizor Philips OLED805 /12 to smukły, elegancki, 65-calowy telewizor. Posiada on trójstronny Ambilight, który zapewnia niesamowitą głębie obrazu i płynność w programie, chociaż nie jest to coś, co trafia do każdego. Producent tego telewizora zachwala jego minimalistyczną konstrukcję i rzekomo niesamowitą wydajność. Czy ma racje? Przekonajmy się.

Telewizor Philips OLED805 Instrukcja obsługi 01

Niesamowita wydajność, minimalistyczna konstrukcja, czyli co ma w sobie ten telewizor?

Telewizor Philips OLED805 /12 ma zapewniać kinową jakość zarówno dźwięku, jak i obrazu. Jednocześnie Producent zapewnia, że konstrukcja telewizora sama w sobie jest mocno minimalistyczna. We wnętrzu tego telewizora znajdziemy między innymi wyświetlacz 4K Ultra HD OLED, o przekątnej obrazu 65 cali, czyli 164 centymetry. Format obrazu to 16:9. Telewizor posiada 4 wejścia na HDMI i 2 na USB, a także cyfrowe wejście audio i wejście słuchawkowe. Skoro już przy dźwięku jesteśmy… Model ten posiada 2 głośniki średnich tonów 10 W i subwoofer 30 W. To oznacza, że audio w nim jest 2:1 kanałowe. 

Telewizor Philips OLED805 Instrukcja obsługi 02

Jak zdecydowana większość telewizorów Phillipsa, ten również jest idealny do filmów i seriali. Również jest wyposażony w oprogramowanie Android TV. System ten jest niezwykle przejrzysty i przyjazny dla użytkownika. Dzięki niemu można skupić się na oglądaniu swoich ulubionych treści i odkrywaniu zupełnie nowych. Oprogramowanie Android TV nie pozwoli się zagubić w natłoku możliwości. 

Czy kinowa jakość rzeczywiście może zagościć w Twoim domu?

Telewizor odtwarza zdecydowaną większość formatów obrazu i wideo. W przypadku natomiast, kiedy ktoś nie przepada z filmami i serialami z lektorem, to ma szeroki wybór napisów w różnych formatach. Należy jednak zwrócić uwagę, że klasa energetyczna tego telewizora to B. Posiada on mnóstwo funkcji poprawy dźwięku takich jak: ustawienie głośności Dolby, tryb nocny, 5 stopniowy Equalizer czy Dolby Atmos. Jednak i obraz otrzymuje odpowiednie wsparcie w postaci na przykład: Ultra Resolution, Dolby Vision czy Perfect Natural Motion. Jak widać, posiada on wiele funkcji i bajerów. Pytanie tylko czy każdemu to odpowiada?

Telewizor Philips OLED805 /12 – parametry techniczne:

 • Przekątne ekranu: 55″, 65″.
 • Rozdzielczość panelu: UHD 4K, 3840 x 2160pixeli.
 • Ambilight: wersja 3-stronna z funkcjami: wbudowane funkcje Ambilight + Hue, Ambilight muzyka, tryb gry, dostosowanie się do koloru ściany, tryb Lounge, AmbiSleep, AmbiWakeup.
 • Wyświetlacz: 4K Ultra HD OLED, 16:9, Procesor SI P5 Perfect Picture. Funkcje: Ultra Resoulution, Szeroka gama kolorów — 99% przestrzeni DCI/P3, Dolby Vision, HDR10+, Perfect Natural Motion, 5700 PPI.
 • Android TV™ 9 (Pie) z aplikacjami: Filmy i muzyka z Google Play, wyszukiwanie Google, YouTube, Netflix, BBC iPlayer. Natychmiastowe filmy Amazon.
 • Smart TV: HbbTV, łatwa instalacja, łatwa obsługa, aktualizacja oprogramowania, ustawienia formatu ekranu, integracja z użytkownikiem, sterowanie głosowe. Pilot z obsługa głosu, funkcją Asystent Google, współpracuje z funkcją Alexa.
 • Tunery: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, obsługa HEVC, obsługa MPEG2/MPEG4, odtwarzanie video PAL/SECAM, telegazeta (1000 stron), elektroniczny program na 8 dni.
 • Gniazda: 4xHDMI, 2xUSB, Bluetooth 4.2, Dwupasmowa łączność Wi-Fi 802.11ac 2×2, Common Interface Plus (CI+), OPT OUT, TJ-45, słuchawki, RF naziemna/kablowa, RF satelitarna.
 • Dźwięk: 2.1 kanałowy, AC-4, Dolby Atmos, Dolby Digital MS12, V2.3, DTS-HD (M6). 5-stopniowy Equalizer, Dźwięk oparty na sztucznej inteligencji, wyraźne dialogi, Dolby Atmos, wzmocnienie basów Dolby, ustawienie głośności Dolby, tryb nocny, domyślne ustawienie głośności, wzmocnienie tonów niskich. 2 głośniki średnich tonów 10 W, subwoofer 30 W.
 • Wymiary telewizora (55″ z podstawą): 1227.8  mm x 772.2  mm x 235.6 mm. Bez podstawy: 1227,8 mm x 705,6 mm, x 58.0 mm.
 • Waga produktu (55″ bez podstawki) 21.4 kg
 • Kompatybilny z VESA 300×300.
Telewizor Philips OLED805 Instrukcja obsługi 03

Warto czy nie warto?

Model OLED805 to niezwykle popularny telewizor i nie jest to żadnym zaskoczeniem. Zbiera on dużo, pozytywnych recenzji od wielu użytkowników i spokojnie można powiedzieć, że jest to jeden z popularniejszych telewizorów Phillipsa. Myślę, że jest to telewizor, który sprawdzi się u każdego, w każdym domu i mieszkaniu i zasługuje on na bardzo mocną piątkę za jakość i minimalizm.

Telewizor Philips OLED805 Pilot 04

Polska instrukcję obsługi telewizorów tej serii: Philips 55OLED805/12 i Philips 65OLED805/12. Zauważmy, że do pobrania w pliku PDF całkowicie za darmo.

Telewizor Philips OLED805 Instrukcja obsługi 05
Oceń stronę