Skip to content

Znajdź polską instrukcję obsługi

Telewizor Samsung QLED Q65T

Telewizor Samsung QLED Q65T słynie z miliarda odcieni, które wiernie odwzorowują wszystkie kolory. A to dzięki technologii Quantum Dot. Jest to gwarancja perfekcyjnych kolorów, które są niezależne od ich jasności. Samsung QLED Q65T pozwala na odkrycie barw, które sprawią, że każdy oglądany program będzie zapierał dech w piersi.

Wyraźne kontrasty i kolory

Wyraźne kolory i kontrasty nawet pod szerszym kontem. Ten telewizor posiada również technologię Dual LED. Jest to technologia podświetlenia, która pozwala na zapewnienie wyraźnego kontrastu i głębszych kolorów przystosowując tym samym temperaturę z jaką telewizor się podświetla do oglądanej przez nas treści.

Telewizor Samsung QLED Q65T 01

Od dzisiaj odkrycie szczegółów obrazu i poznanie pełniejszej gamy kolorów, będzie jeszcze lepsze, dzięki technologi Quantum HDR. Jest to rodzaj technologii, która nie tylko wpływa na wzmocnienie kontrastu, ale również eksponuje detale. To sprawia, że jeszcze bardziej możemy doświadczać oglądanych obrazów. Odsłonięcie bogactwa szczegółów i głębokiej czerni, które sprawią, że obraz stanie się wręcz żywy, będzie można osiągnąć za sprawą dynamicznego mapowania tonów w HDR10+.

Telewizor Samsung QLED Q65T 02

Moc technologii Samsung QLED można odczuć za pomocą zamontowanych w telewizorze procesorów Quantum Lite. Wybierając ten model powinniśmy przygotować się na jeszcze większe emocje. Dzięki procesorowi Quantum Lite – doskonały obraz i doświadczenia związane z oglądaniem wskoczą na nowy – lepszy poziom.

Telewizor Samsung QLED Q65T | QE50Q65TAUXXH – parametry techniczne:

  • Dostępne przekątne ekranu: 43”, 50”, 55”, 65”, 75”;
  • Seria: 6;
  • Rozdzielczość (4K): 3840 × 2160;
  • Wideo: Procesor obrazu Quantum Lite, PQI (Picture Quality Index) 3200, Quantum HDR, HDR 10+, Mega Contrast, HLG (Hybrid Log Gamma), Natężenie Kolorów 100% (dzięki technologii Quantum Dot), Dual LED, Ultimate UHD Dimming, Tryb filmowy, Obsługa trybu Natural;
  • Dźwięk: Dolby Digital Plus, Audio Pre-selection Descriptor, Wzmacnianie dialogów, moc RMS 20W, dwa głośniki.
  • Smart TV: Samsung SMART TV, System operacyjny Tizen, Przeglądarka internetowa, Wsparcie dla aplikacji SmartThings, Dotknij i Wyświetl;
  • Tunery: DVB-T2CS2, analogowy, CI+(1.4), HbbTV 1.0, TV Key;
  • Łączność: 3xHDMI, 2xUSB, Wejście kompozytowe (AV), LAN, Wyjście audio cyfrowe (optyczne), RF (antena kablowa, naziemna), Gniazdo CI, HDMI A / Kanał zwrotny (ARC), eARC, HDMI Quick Switch, Złącze Anynet+ (HDMI-CEC), Bluetooth 4.2, WLAN (WiFi5);
  • Wymiary z podstawką: 1116,4 x 720,5 x 243,3 mm; bez podstawki: 1116,4 x 642,9 x 57,1 mm;
  • Waga bez podstawki: 12,9 kg.

Telewizor Samsung QLED Q65T można wykorzystywać nie tylko do oglądania telewizji i zapewniania innej rozrywki, ale również jako sprzęt do domowego biura. A to wszystko dzięki najnowszej technologii Remote Access. Z łatwością można przenieść telewizor z zacisza domowego do biura, by móc rozpocząć swoja pracę. Funkcja zdalnego dostępu zapewnia możliwość bezprzewodowego wyświetlania obrazu z komputera, na telewizorze.  Nie czekaj i spraw sobie i swojej rodzinie najlepszy prezent. Umieść w swoim salonie telewizor o trójstronnie bezramkowym designie. Będziesz mógł poświęcić 100% swojej uwagi na oglądany film. Brak ramek, pozwoli na maksymalne skupienie na obrazie.

Jeśli ktoś potrzebuje, to podpinam polską instrukcję obsługi tego telewizora.