Skip to content
Mediapasaz.pl Logo

Znajdź polską instrukcję obsługi

Telewizor Samsung QLED Q90T

Telewizor Samsung QLED Q90T 75” to najnowocześniejsza technologia zamknięta w eleganckim opakowaniu, dzięki której będziesz cieszył się obrazem najwyższej jakości. Projektanci koreańscy zadbali o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, a dzięki technologii QLED możemy być pewni, że oprócz rozdzielczości 4k otrzymamy głęboką czerń i niespotykaną nigdzie indziej paletę barw.

Precyzja i niezawodność.

Najnowszy model koreańskiego producenta to najwyższa jakość urządzeń o niesamowitych parametrach. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje procesor Quantum 4K, który przy wsparciu sztucznej inteligencji, tworzy obraz pełen wrażeń i emocji. Systemy oparte na tym procesorze pozwalają na inteligentne dopasowywanie się obrazu do otoczenia i jakości samego filmu. Zamontowane sensory odpowiadają bowiem, za eliminację szumów w filmie oraz dostosowanie samego wyświetlania do panujących w pomieszczeniu warunków oświetleniowych. Jest to o tyle istotne, że nie tylko generuje nieskazitelny obraz, ale i dba o nasz wzrok.

Telewizor Samsung QLED Q90T Instrukcja obsługi 01

Projektanci koreańskiego giganta nie zapomnieli również o odpowiednim designie dla tak potężnego urządzenia. Zastosowano tutaj wyłącznie najwyższej jakości tworzywo sztuczne i aluminium, by zapewnić mu nieskazitelny wygląd. Nie ma tutaj mowy o żadnym braku spasowania elementów czy wystającym kleju. Wszystko jest dopasowane w 100%, co dowodzi tylko kunsztu inżynierów . Na uwagę zasługują również minimalna szerokość ramek, dzięki którym nie tracimy nawet piksela obrazu.

Wszystko po to, by ułatwić ci użytkowanie.

Telewizor Samsung QLED Q90T to nie tylko ładnie wyglądający obraz i drogi design. To również szereg rozwiązań, które ułatwiają życie. Pierwszym, o którym musimy wspomnieć jest Remote Access, dzięki której praca zdalna to przyjemność. Dzięki temu urządzeniu połączymy się z komputem. Możemy bez problemu na nim pracować w programie Office, czy innych dedykowanych rozwiązaniach. Jeśli jesteś graczem to również będziesz zadowolony z tego, co oferuje ten model. Zastosowany system Real Game Enhancer+ pozwala wygenerować większą płynność w rozgrywce i poprawić dynamikę, dzięki czemu każdy tytuł wygląda doskonale i nie traci na działaniu, nawet przy bardzo obciążających momentach. Oczywiście to nie wszystko, co oferuje nowe dzieło Samsunga, ponieważ znajdziemy tutaj sterowanie za pomocą Smartphone czy system adaptacji do otoczenia, które jeszcze bardziej poprawiają jego prezencje.

Telewizor Samsung QLED Q90T | QE65Q90TATXXH – parametry techniczne:

  • Dostępne przekątne ekranu: 55”, 65”, 75”;
  • Seria: 9;
  • Rozdzielczość (4K): 3840 × 2160, Ekran antyrefleksyjny;
  • Wideo: Procesor obrazu Quantum 4K, PQI (Picture Quality Index) 4200, Quantum HDR 2000, HDR 10+, Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16x, HLG (Hybrid Log Gamma), Natężenie Kolorów 100% (dzięki technologii Quantum Dot), Ultra Szeroki Kąt Widzenia, Ultimate UHD Dimming, Tryb filmowy, Lepszy kontrast, Obsługa trybu Natural.
  • Dźwięk: Dolby Digital Plus, Audio Pre-selection Descriptor. Wzmacnianie dialogów, moc RMS 60W, Dolby 5.1 Decoder, System głośników 4.2.2 CH w tym głośnik niskotonowy.
  • Smart TV: Samsung SMART TV, System operacyjny Tizen, Przeglądarka internetowa, Wsparcie dla aplikacji SmartThings, Dotknij i Wyświetl, Twoja galeria.
  • Tunery: 2 tunery DVB-T2CS2, analogowy, HbbTV 1.0, TV Key;
  • Łączność: 4xHDMI, 2xUSB, LAN, Wyjście audio cyfrowe (optyczne), RF (antena kablowa, naziemna, sat), Gniazdo CI, HDMI A / Kanał zwrotny (ARC), eARC, HDMI Quick Switch, Złącze Anynet+ (HDMI-CEC), Bluetooth 4.2, WLAN (WiFi5);
  • Wymiary z podstawką (65″): 1446.5 x 919.3 x 285.7 mm; bez podstawki: 1446.5 x 828.3 x 34.8 mm;
  • Waga bez podstawki: 26.7 kg.

Telewizor ten to wyjście na przekór oczekiwaniom klientów, gdzie każdy element dostosowuje się do konkretnych potrzeb. Dzięki temu każdy znajdzie w nim coś dla siebie i będzie mógł z niego korzystać jak chce.

Jeśli ktoś potrzebuje, to podpinam polską instrukcję obsługi tego telewizora.