Skip to content
Mediapasaz.pl Logo

Znajdź polską instrukcję obsługi

Telewizor Samsung The Frame LS03T

Telewizor Samsung The Frame LS03T jest odpowiedzią producenta do osób, które oprócz odbioru stacji telewizyjnych pragną czegoś więcej, wiele dodatkowych funkcji, które uatrakcyjniają owy model. Dodatkowo design w ogóle nie przypominający tradycyjnego odbiornika. Producent chciał zaskoczyć swoich potencjalnych klientów i stworzyć telewizor do złudzenia przypominający zwykły obraz.

Samsung The Frame LS03T jako telewizyjne dzieło sztuki

Telewizor Samsung The Frame do złudzenia może przypominać najlepsze dzieło sztuki. Dom mający taki telewizor będzie nowoczesnym miejscem, gdzie standardowy czarny ekran zastępują słynne bohomazy jednego z wybitnych artystów. Sam design owego modelu do złudzenia przypomina ramę, która zazwyczaj okala rodzinne fotografie czy wspominane obrazy. Ramę można bez problemu dobrać kolorystycznie do stylu panującego w pomieszczeniu w którym ma zawisnąć.

Telewizor Samsung The Frame LS03T Instrukcja obsługi 01

Ramy występują w kilku podstawowych kolorach, które bez problemu można w zaciszu domowym wymienić. Dodatkowo telewizor zawiera płaski uchwyt, który pozwala na umieszczenie go na ścianie zupełnie jak standardowy obraz. Telewizor może również wyświetlać rodzinne fotografie. Wszelkie dzieła widoczne na ekranie wyświetlają się w momencie przebywania kogoś w tym samym pomieszczeniu. Istotą jest, że dzieje się to za pomocą czujnika ruchu, który równocześnie pozwala zmniejszyć zużycie prądu. Telewizor posiada wgrane filtry i zwykła fotografia może stać się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Telewizor Samsung The Frame LS03T Instrukcja obsługi 02

Nowoczesne rozwiązania

Telewizor Samsung The Frame LS03T posiada czujnik natężenia oświetleni. Czujnik ten automatycznie dostosowuje kolorystykę obrazu do panujących warunków w danym pomieszczeniu. Dodatkowo posiada funkcję automatycznego podgłaśniania bez konieczności użycia pilota. Owa funkcja działa na zasadzie wykrywania wszelkich zakłóceń płynących z otoczenia i dostosowania poziomu głośności do aktualnych warunków.

Telewizor Samsung The Frame LS03T Instrukcja obsługi 03

Telewizor Samsung umożliwia wybór informacji, które chcemy, aby wyświetlały się na ekranie. A najciekawsze jest to, że można sprawić, że telewizor wtopi się w otoczenie poprzez odzwierciedlenie koloru ściany na której się znajduje. Intuicyjny panel sterujący umożliwia kierowanie systemem inteligentnego domu. Poza tym jest kompatybilny z urządzeniami mobilnymi. Połączenie z wybranym smartfonem daje możliwość przesyłania zdjęć czy oglądania innych multimedialnych plików na dużym ekranie. Samo połączenie następuje po dotknięciu smartfonem telewizora, po czym rozpoczyna się automatyczny przesył danych.

Telewizor Samsung The Frame LS03T | QE65LS03TAUXXH – podstawowe dane techniczne:

  • Dostępne przekątne ekranu: 43″, 50”, 55″, 65″ i 75″;
  • Seria: LS;
  • Rozdzielczość (4K): 3840 × 2160;
  • Wideo: Procesor obrazu Quantum Lite, PQI (Picture Quality Index) 3000, Quantum HDR, HDR 10+, Mega Contrast, HLG (Hybrid Log Gamma), Natężenie Kolorów 100% (dzięki technologii Quantum Dot), Dual LED, Supreme UHD Dimming, Tryb filmowy, Obsługa trybu Natural;
  • Dźwięk: Dolby Digital Plus, Audio Pre-selection Descriptor, Wzmacnianie dialogów, moc RMS 40W, System głośników: 2.2 CH.
  • Smart TV: Samsung SMART TV, System operacyjny Tizen, Przeglądarka internetowa, Wsparcie dla aplikacji SmartThings, Dotknij i Wyświetl, Twoja galeria;
  • Tunery: DVB-T2CS2, analogowy, CI+(1.4), HbbTV 1.0, TV Key;
  • Łączność: 4xHDMI, 2xUSB, LAN, Wyjście audio cyfrowe (optyczne), RF (antena kablowa, naziemna), Gniazdo CI, HDMI A (ARC), eARC, HDMI Quick Switch, Złącze Anynet+ (HDMI-CEC), Bluetooth 4.2, WLAN (WiFi5);
  • Wymiary z podstawką (50″): 1121.2 x 689.4 x 213.9 mm mm; bez podstawki: 1121.2 x 642.3 x 45.8 mm mm;
  • Waga bez podstawki (50″): 13,3 kg.

Telewizor Samsung The Frame jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Jest spełnieniem marzeń dla koneserów sztuki w wydaniu bardziej nowoczesnym. Nie jest drogi. Jego wersja 50-coi calowa kosztuje obecnie około 4200 zł. Jeśli ktoś potrzebuje, to podpinam polską instrukcję obsługi tego telewizora.