Skip to content

Znajdź polską instrukcję obsługi

Telewizor Samsung The Serif LS01T

Telewizor Samsung The Serif LS01T to połączenie najnowszej technologii z nowoczesną, artystyczną konstrukcją. Firma znana z jednych z najlepszych telewizorów na rynku oferuje tym razem coś więcej, niż tylko ostatnie nowinki technologiczne – oferuje styl i funkcjonalność, której do tej pory nie można było znaleźć. 

Design

The Serif LS01T jest najnowszym egzemplarzem skupiającej się na stylu serii firmy Samsung. Dzięki współpracy z paryskimi projektantami, braćmi Bouroullec, powstało coś więcej, niż tylko telewizor. Stojący na czterech nóżkach, dzięki którym możesz postawić go w każdym zakątku domu, telewizor ten dostępny jest w 2 wersjach kolorystycznych – białej i niebieskiej. Z racji pogrubienia przy końcach, które tworzą swego rodzaju podstawki, telewizor można również postawić bez zaprojektowanych dla niego nóżek. Telewizor Samsung The Serif LS01T 55” został zaprojektowany niczym rama obrazu. To tylko sprawia, że chcemy się mu przyglądać jeszcze częściej. 

Telewizor Samsung The Serif LS01T 01

Obraz

Wbudowana technologia Samsung QLED sprawia, że obraz jest niezwykle przejrzysty i ostry. Pobudzona żywiołowość i jasność obrazu, jak również świetny kontrast zostawia inne telewizory LCD daleko w tyle. Dzięki The Serif jesteśmy w stanie obejrzeć ulubione programy w rozdzielczości 4K Ultra HD. Ale dzięki technologii Quantom Dot, czerń będzie jeszcze głębsza niż kiedykolwiek.

Telewizor Samsung The Serif LS01T 02
Telewizor Samsung The Serif LS01T 02

Tryb Ambient

Samsung oferuje tryb Ambient, który pozwoli na wyświetlanie obrazu, który sprawi, że nasze wnętrze otrzyma estetyczny katalizator. Tryb dekoracji sprawi, że telewizor będzie niczym kameleon, który wtopi się w tło ściany i otoczenia – wystarczy jedno zdjęcie. Tryb informacyjny pozwoli na wyświetlanie najważniejszych wiadomości, jak również zegara i prognozę pogody. Tryb zdjęcia sprawi, że nasze własne artystyczne zdolności będą mogły być prezentowane na dużym ekranie bez przerwy, niczym mała galeria zdjęć.

Telewizor Samsung The Serif LS01T | QE55LS01TAUXXH – parametry techniczne:

  • Seria The Sferif;
  • Wyświetlacz o przekątnych: 43″, 49″, 55″ i rozdzielczości 3840 x 2160 (4K);
  • Wideo: Procesor obrazu Procesor Quantum 4K, PQI (Picture Quality Index) 3 200, HDR (High Dynamic Range) Quantum HDR. HDR 10+, HLG (Hybrid Log Gamma), Mega Kontrast, 100% Natężenie Kolorów (dzięki technologii Quantum Dot). Szeroki Kąt Widzenia, Supreme UHD Dimming. Lepszy Kontrast, Tryb naturalny, Tryb filmowy.
  • Dźwięk: Dolby Digital Plus, Wzmacnianie dialogów, Audio Pre-selection Descriptor, Moc RMS 40 W. Kompatybilność z Systemami Multiroom;
  • Tunery: DTV: DVB-T2CS2, Tuner analogowy, Common Interface CI+(1.4), HbbTV 1.0;
  • Wymiary z podstawą: 1254,9 x 1237,4 x 482,8 mm.
  • Waga z podstawą: 27,2 kg.

Samsung The Serif LS01T sprawi, że dom będzie dużo pełniejszy, niż do tej pory. Niezwykle dobry obraz połączony z francuskim designem jest niezwykle trafnym doborem. Jest to zdecydowany krok naprzód w funkcjonalistycznej stylizacji mieszkań. Dla zainteresowanych podpinam polską instrukcję obsługi tego modelu telewizora.

Telewizor Samsung The Serif LS01T 03