UE32EH4000 LED SAMSUNG

Samsung UE32EH4000 to kolejny model koreańskiego koncernu serii 4. Pomimo tego, że jest to model z najniższej półki cenowej obecnie oferowanych telewizorów Samsung, dysponuje kilkoma ciekawymi rozwiązaniami. Tak jak zapewniają konkurenci Samsunga model UE32EH4000 charakteryzuje się doskonałym obrazem. Zawdzięcza to dzięki zastosowaniu zaawansowanego algorytmu poprawy jakości obrazu, nazywanego Samsung Wide Color Enhancer. Funkcja ta podnosi znacznie jakość wyświetlanych obrazów i uwydatnia ukryte szczegóły.

SAMSUNG UE32EH4000Dzięki rozdzielczości dwa razy wyższej niż w standardowych telewizorach HD, Samsung Smart TV dostarcza emocjonujących bodźców wizualnych, które porywają widza w świat totalnych przeżyć. Gdy zobaczy się nasycenie i różnorodność barw obrazów Full HD, to ulubione programy telewizyjne i filmy już nigdy nie będą takie same. Różnice w obrazie widoczne są gołym okiem. Kolejna ciekawą funkcją zastosowana w telewizorze UE32EH4000 jest funkcja ConnectShare. Umożliwia ona oglądanie filmów, zdjęć, czy słuchanie muzyki prosto z podłączonego do gniazda USB pendrive. W tej serii telewizorów Samsung zdecydował się na lekką zmianę designu obudowy. Tę zmianę nazwano One Design i jest tożsame z innymi produktami producenta, dzięki temu zakup całego zestawu multimedialnego, zapewnia utrzymanie tego samego wzornictwa. Dzięki czterem wejściom HDMI (High Definition Multimedia Interface) telewizor Samsung przekształci każdy salon w multimedialne centrum rozrywki. Złącze HDMI umożliwia szybką transmisję danych cyfrowych w wysokiej rozdzielczości z kilku urządzeń bezpośrednio do telewizora.

Podstawowe dane techniczne telewizora LCD Samsung UE32EH4000:

  • Telewizor LED Seria 4
  • Rozmiar 32″ (80 cm)
  • Rozdzielczość obrazu: 1366 x 768 pix
  • Cyfrowy filtr zakłóceń
  • Funkcje dźwięku: Dolby Digital Plus / Dolby Pulse; SRS TheaterSound; Głośniki Down Firing + Full Range o mocy (RMS) 2 x 10W; automatyczne wyrównywanie dźwięku
  • Złącza: 1 x HDMI, USB, Słuchawkowe, Komponent IN, SCART, RF (TV naziemna/kablowa/tuner SAT)

Telewizor wraz z podstawą waży 6,3kg. W zestawie znajdziemy pilota zdalnego sterowania o symbolu TM1240. Instrukcja obsługi w języku polskim dostępna jest w pliku PDF: pobierz.