Skip to content
Mediapasaz.pl Logo

Znajdź polską instrukcję obsługi

HTC Desire 10 Lifestyle

Przeszłość HTC to wielkie sukcesy i wielkie porażki. Niegdyś firma była gigantem na rynku smartfonów. Dyktowali trendy i odbierali wiele nagród. Niestety na początki 2012 roku coś przestało działać. Kolejne projekty nie były już tak spektakularne i nie podbiły rynku. Bardzo sławny model HTC One A9s jest sławny głównie z podobieństwa do Apple. HTC Desire 10 Lifestyle to standardowy smartfon. Niestety seria wszelkiego rodzaju cięć finansowych ograniczają możliwości i ambicje projektantów.

HTC Desire 10 Lifestyle

HTC Desire 10 Lifestyle wygląda ładnie i ma się podobać młodzieży. Niestety specyfikacja techniczna wypada blado. Zastosowany procesor Snapdragon 400 4-rdzeniowy 1,6 GH oraz 5,5 calowy ekran HD (1280 x 720 pikseli) nie powala na kolana. Z drugiej jednak strony w średniej klasie nie oczekujmy czegoś więcej. Na szczęście dla użytkowników zadbano o inne elementy. Jak na HTC przystało dźwięk jest na wysokim poziomie. Posiada 24-bitowy system dźwiękowy oraz certyfikat Hi-Res Audio. Praktycznie nieograniczone możliwości personalizacji urządzenia poprzez układ HTC freestyle. Układaj i aranżuj pulpit jak chcesz. Telefon wyposażono w dwa aparaty.  Pierwszy to aparat o rozdzielczości 13 megapikseli to główne „oko” tego urządzenia. Przedni aparat to 5 megapikselowa jednostka z masą ciekawych funkcji: wyzwalanie głosem lub uśmiechem, makijażu na żywo ułatwi robienie sobie selfie. W HTC Desire 10 Lifestyle zadbano o pamięć dla użytkownika. Zastosowano 16GB pamięci wewnętrznej oraz 2GB pamięci RAM. Wystarczająco dużo do stabilnej i płynnej pracy w wielu aplikacjach. Dodatkowo możemy rozszerzyć pamięć o kartę microSD do 2TB. Kolejnym ważnym elementem jest Dual SIM. Nie trzeba nosić już dwóch telefonów czy dodatkowego routera LTE.

Podstawowe dane techniczne smartfona HTC Desire 10 Lifestyle:

 • Ekran: 5,5 cali, HD720, Szkło Gorilla Glass;
 • Procesor: Qualcomm Snapdragon 400, 4-rdzeniowy 1,6GHz;
 • System: Android 6 Marshmallow z nakładką HTC Sense;
 • Pamięć: 2GB ram;
 • Pamięć wewnętrzna: 16 GB;
 • Pamięć rozszerzona: microSD™ do 2TB;
 • Transmisja danych: Wi-Fi (802.11 b/g/n), Bluetooth v4.1;
 • Bateria o pojemności 2700 mAh;
 • Dual SIM: Tak;
 • Aparat główny: Główny 13 megapikseli, autofokus, matryca BSI, wideo fullhd
  Przedni aparat: 5 megapikseli;
 • Dźwięk HTC BoomSound™ Hi-Fi Certyfikat Hi-Res Audio, Dolby Audio™(Wyprodukowano na licencji Dolby Laboratories) Dwa mikrofony z systemem eliminowania szumu;
 • Wymiary: 156,9 x 76,9 x 7,7 mm;
 • Waga: 155g.
 • Gesty i inne funkcje: HTC Connect™ (proste bezprzewodowe przesyłanie multimediów za pomocą przesunięcia trzema palcami), Sensor Hub do monitorowania aktywności fizycznej, Uruchamianie za dotknięciem ekranu, Wyciszanie dzwonka po podniesieniu, Tryb kieszonkowy, Wyciszanie za pomocą obrócenia.

HTC Desire 10 lifestyle to urządzenie ciekawe. Może nie wyróżnia się sprzętowo ale stylistyka i duża ilość kolorów obudowy pozwala wybrać coś indywidualnego dla każdego z nas. Motywy telefonu umożliwiają dostosowanie wyglądu ekranu do potrzeb każdego użytkownika. Podwójna wygoda jednego urządzenia, to właśnie Dual Sim. Możemy przełączać między własnymi numerami, kiedy chcemy. Idealne rozwiązanie podczas wyjazdu za granicę. Smartfon oferowany jest u polskich operatorów. Również sklepy internetowe oferują go w sprzedaży. Najniższa cena za jaką kupimy za HTC Desire 10 lifestyle wynosi obecnie  około 1200 zł. Polska instrukcja obsługi tego modelu jest dostępna do pobrania w pliku PDF.