Skip to content
Mediapasaz.pl Logo

Znajdź polską instrukcję obsługi

HTC Desire 630 Dual SIM

HTC nie śpi i wciąż wprowadza nowe urządzenia. Niestety często są to bliźniacze konstrukcje swoich rówieśników z innymi procesorami bądź inną ilością pamięci RAM. HTC Desire 630 Dual Sim jest kolejnym smartfonem ze średniej półki. Ciekawostką tego modelu jest to, że nie ma dwóch takich samych telefonów. Ich wygląd jest zależny od wizji właściciela. Miękka obudowa z poliwęglanu i dodatkowy pasek to akcesoria, dzięki którym jeszcze lepiej dopasujemy telefon do własnego stylu. Możliwe jest również wykończenie w stylu retro.

HTC Desire 630

Procesor  tego urządzenia to Qualcomm Snapdragon, wyposażony w cztery rdzenie taktowane zegarem 1.6 GHz. Na szczęście pamięci RAM zainstalowano aż 2GB. To przekłada się na duże możliwości obsługi wielu aplikacji jednocześnie. Pięcio calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli jest standardem w tej klasie cenowej. HTC Desire 630 dual SIM może się pochwalić aparatem głównym o matrycy 13 megapikseli z doświetlającą diodą LED. Przedni aparat posiada matrycę o rozdzielczości 5MP. System ma wbudowaną funkcję edytora zdjęć, można dzięki niej wzbogacić zdjęcia o różne efekty np. podwójnej ekspozycji. Aparat przedni posiada funkcję automatycznego autoportretu, selfie wyzwalanego głosem oraz opcję Live Makeup. Aplikacja sterująca aparatami jest funkcjonalna i łatwa w obsłudze. O nasze wrażenia dźwiękowe w HTC Desire 630 Dual Sim zadba HTC BoomSound™ z profilem Dolby Audio™. Całkowicie nowa jakość dźwięku w filmach i grach. Niskie tony i czysty wokal. Jakość dźwięku powinna zadowolić każdego klienta. Do telefonu dołączono słuchawki HTC Extreme Fidelity, oferujące doskonałe brzmienie. System operacyjny to Android 6 z nakładką HTC Sense. Desire 630 Dual Sim to kolejny smartfon z palety HTC  wyposażony w dwa złącza sim. Idealne rozwiązanie dla osób posiadających dwa numery. To ważny argument przy wyborze smartfona.

Podstawowe dane techniczne smartfona HTC Desire 630:

 • Ekran: 5 cali, HD720;
 • Procesor: Qualcomm Snapdragon, 4-rdzeniowy 1,6GHz;
 • System: Android 6 Marshmallow z nakładką HTC Sense;
 • Pamięć: 2GB RAM;
 • Pamięć wewnętrzna: 16 GB;
 • Pamięć rozszerzona: microSD™ do 2TB;
 • Transmisja danych: Wi-Fi (802.11 a/b/g/n), Bluetooth v4.1;
 • Bateria o pojemności 2200 mAh;
 • Dual SIM: Tak;
 • Aparat główny: Matryca 13 megapikseli, autofokus, matryca BSI, wideo 1080p
  Przedni aparat: 8 megapikseli, matryca BSI, wideo 1080p;
 • Wymiary: 146,9 x 70,9 x 8,3 mm;
 • Waga: 140g.

HTC Desire 630 Dual Sim to urządzenie ciekawe. Wyróżnia się z tłumu dopasowanym podświetleniem przycisków i unikatowym wykończeniem. Motywy telefonu umożliwiają dostosowanie wyglądu ekranu do potrzeb każdego użytkownika. Podwójna wygoda jednego urządzenia, to właśnie Dual Sim. Możemy przełączać między własnymi numerami, kiedy chcemy. Jest to idealne rozwiązanie podczas wyjazdu za granicę. Smartfon oferowany jest u polskich operatorów. Również sklepy internetowe oferują go w sprzedaży. Najniższa cena za jaką obecnie kupimy za HTC Desire 630 Dual Sim wynosi 750zł. Polska instrukcja obsługi tego modelu jest dostępna do pobrania w pliku PDF.

.