Skip to content

Znajdź polską instrukcję obsługi

Beko FSE57300GX

Kuchnia elektryczna Beko FSE57300GX to idealne rozwiązanie dla miłośników dbania o środowisko, ponieważ posiada ona klasę energetyczną A. Jest to również oszczędność finansowa. Zaletą kuchni jest również płyta grzejna, która została wykonana ze specjalnego szkła ułatwiającego czyszczenie. Wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką i po zanieczyszczeniach nie ma śladu. Jest to bardzo praktyczne i przydatne rozwiązanie

Kuchenka Beko z płytą ceramiczną.

Wygląd kuchni jest nowoczesny, a całość prezentuje się bardzo zgrabnie. Z pewnością będzie ona świetnie komponowała się z innymi meblami. Kuchnia posiada również pojemną, metalową szufladę na kółkach, która z powodzeniem może służyć jako schowek na wszelkiego rodzaju akcesoria kuchenne. 

Kuchnia Beko FSE57300GX z płytą ceramiczną Instrukcja obsługi 01

Kuchnia Beko FSE57300GX posiada wiele praktycznych funkcji, które z pewnością ułatwią gotowanie i przyrządzanie posiłków. Jedną z ciekawszych funkcji jest na pewno czyszczenie parowe – czyli czyszczenie piekarnika od wewnątrz gorąca parą. Pomaga to szybko i sprawnie usunąć uporczywe zabrudzenia i plamy z tłuszczu. Kuchnia posiada również funkcję Grill, która dzięki wysokiej temperaturze pozwala przygotować kiełbaski, ryby czy warzywa tak, aby nie straciły one swoich wartości oraz nie wysuszyły się podczas pieczenia. Inne funkcje kuchni to: funkcja rozmrażania, termoobieg oraz drzwi z pełnego szkła ułatwiające czyszczenie.

Parametry techniczne kuchni Beko FSE57300GX:

  • kolor kuchni: inox;
  • EAN: 8690842128936;
  • Wymiary: 85 x 50 x 60 cm.
  • Waga: 42,1kg
  • 4 planiki ceramiczne: palnik przedni lewa strona, palnik tylny prawa strona: 180mm – 1700W, palnik tylny lewa strona, palnik przedni prawa strona: 140mm – 1200W.
  • Multifuncyjny piekarnik (termoobieg, grill, czyszczenie parowe, rozmrażanie), pojemność 55l, sterowany mechanicznie, posiada emaliowaną powłokę, posiada oświetlenie halogenowe.
  • Timer, drzwi dwuwarstwowe z pełnego szkła, schowek w formie metalowej szuflady.
  • Dodatkowe akcesoria: tace(druciana, standardowa).

Kuchnia Beko FSE57300GX to oszczędność energii i pieniędzy. Zużycie energii w trybie tradycyjnego pieczenia to 0,88 kW, a w trybie termoobiegu – 0,83 kW. To produkt, który ma posiada wiele praktycznych funkcji, ale jednocześnie można zakupić go w przystępnej cenie. W większości sklepów internetowych jest to ok 1300zł. Wraz z zakupem kuchni Beko otrzymujemy dokumentację produktową, w której skład wchodzą: karta produktu, polska instrukcja obsługi oraz etykieta energetyczna.