Skip to content
Mediapasaz.pl Logo

Znajdź polską instrukcję obsługi

Beko FSMT62321DWSS

Firma Beko od lat zapatruje Polaków w sprzęt gospodarstwa domowego. Zaufanie do tej marki sprawiło, że stała się ona jednym niekwestionowanych liderów w branży AGD na rynku. W czym tkwi ich sekret? W wysokiej jakości produktów, które Beko wprowadza do swojej oferty. Potwierdza to również kuchenka Beko FSMT62321DWSS, która podniosła poprzeczkę konkurencji. Dlaczego?

Kuchenka Beko FSMT62321DWSS – co nowego?

Wyposażona w cztery palniki kuchenka Beko FSMT62321DWSS to mocny rywal dla pozostałych kuchenek wolnostojących, które są dostępne w tym przedziale cenowym. Zadbali o to producenci urządzenia, którzy dołożyli wszelkich starań, by produkt ten nie miał sobie równych. Piekarnik kuchenki został wyposażony w drzwi z pełnego szkła – zarówno od strony zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Pozbawiono ich obecności wszelkich śrub czy załamań, dzięki czemu utrzymanie urządzenia w czystości jest jeszcze łatwiejsze. W niektórych z dostępnych jej modeli, możliwe jest także całkowite wyjęcie szyby wewnętrznej. Wszystko po to, by zapewnić jej użytkownikom możliwość utrzymania piekarnika w jak najlepszym stanie.

Kuchenka Beko FSMT62321DWSS Polska instrukcja obsługi 01

Na tym jednak nie koniec nowości! Producent zadbał o to, by maksymalnie ułatwić jej użytkownikom proces czyszczenia sprzętu od wewnątrz. Wyjmowana szybka piekarnika to nie jeszcze nie wszystko. Kuchenka została wyposażona w funkcję czyszczenia parowego, które ma na celu zmiękczenie uciążliwych zabrudzeń i plam po tłuszczu.

Nowości dotyczą również sposobu pieczenia. Producent zastosował w tym modelu technologię pieczenia 3D. Jest to rozwiązanie nowej generacji, dzięki któremu w trakcie pieczenia aktywowane są wszystkie elementy grzewcze. Proces ten zachodzi więc dokładniej i na wielu płaszczyznach jednocześnie. Technologia ta opiera się na rozmieszczeniu grzałek – górnej, dolnej oraz owalnej, które w połączeniu z wentylatorem równomiernie rozprowadzają ciepło we wnętrzu urządzenia. Rozwiązanie te umożliwia również na jednoczesne wypiekanie kilku potraw w tym samym czasie.

Specyfikacja techniczna kuchni FSMT62321DWSS:

 • kolor: biały;
 • wymiary: 85x60x60 cm;
 • płyta wyposażona w cztery palniki;
 • ruszty: żeliwne;
 • zintegrowana zapalarka w pokrętle;
 • timer;
 • szuflada na prowadnicach;
 • podwójne drzwi piekarnika ze szkła (wewnętrzną warstwę można wyjąć);
 • dwie tace standardowe oraz taca druciana w zestawie;
 • czytelny wyświetlacz LCD;
 • klasa energetyczna A.
Kuchenka Beko FSMT62321DWSS Polska instrukcja obsługi 02

Kuchenka Beko FSMT62321DWSS jest dostępna w asortymencie wielu sklepów internetowych w cenie poniżej 1200 złotych. Więcej szczegółów na temat sprzętu oraz jego używania zawiera polska instrukcja obsługi.