Skip to content

Znajdź polską instrukcję obsługi

Amica PI6144NSTK X-TYPE

Płyta Amica PI6144NSTK X-TYPE to styl i bezpieczeństwo w jednym. Nie zawsze producenci proponują indukcyjna płytę grzewczą w kolorze białym. Ta została stworzona po to aby stworzyć niepowtarzalny design, a przygotowywanie posiłków stało się bezpieczne i przyjemne. Jest nowoczesna i łatwa w obsłudze. Jakie posiada funkcjonalności?

Płyta indukcyjna Amica PI6144NSTK X-TYPE design i funkcje.

Amica zadbała o to, aby płyta była łatwa w użyciu, a za razem stylowa. Każda z funkcji pomaga w gotowaniu i uczynnianiu go przyjemniejszym. Pierwszą taką funkcją jest „PowerBooster”. Pozwala ona na szybsze przygotowanie potraw, dzięki czemu nie pozbędziesz się istotnych substancji odżywczych! „Flexispace”, jest to funkcja pozwalająca na wykorzystanie większej powierzchni płyty podczas grzania. Cewki indukcyjne są kwadratowe a nie okrągłe. Kolejnym przydatnym rozwiązaniem jest jest „Hob&Go”. Funkcja ta automatycznie rozpozna wielkość i powierzchnię naczynia które będzie podgrzewać. Bardzo przydaje się również „Timer”. Pozwoli on na odmierzenie ustalonego przez Ciebie czasu. Po jego upływie podgrzewane pole automatycznie się wyłączy. Nie trzeba już pamiętać o pozostawionych garnkach „na gazie”.

Oto lista wszystkich dostępnych tu funkcji: FlexiSpace, PowerBooster, AutoBridge, HeatControl, Szybki nagrzew, pauza, timer, minutnik, CheckPot, Automatyczne wyłączanie pola, Trzy programy gotowe, Childlock, Hob&Go.

Parametry techniczne płyty indukcyjnej Amica PI6144NSTK X-TYPE:

  • szerokość: 57,6 cm, głębokość: 51,8 cm;
  • waga netto: 10,5 kg;
  • powierzchnia płyty: ceramiczna;
  • rodzaj wykończenia: szlif przedni;
  • sterowanie sensorowe za pomocą Slidera;
  • kolor płyty grzejnej biały;
  • moc całkowita: 7,4 kW;
  • liczba pól grzejnych / palników: 4 szt.
Biała płyta indukcyjna Amica PI6144NSTK X-TYPE Instrukcja obsługi 03

Jak widać, biała płyta Indukcyjna PI6144NSTK X-TYPE jest bardzo bezpieczna i stylowa. W każdej kuchni będzie wyglądać zjawiskowo. Gotowanie z nią stanie się przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Z funkcją „ChildLock” możemy się nie martwić że dziecko coś przekręci. Dzięki wszystkim innym funkcjom korzystanie z produktu jest ciekawe, łatwe i bezpieczne. Produkt można zakupić w większości sklepów RTV i AGD, a jego cena waha się od 1499zł do 1699zł. Instrukcja obsługi do pobrania w pliku PDF.