Skip to content

Znajdź polską instrukcję obsługi

Pralka Samsung WW90T534DAE

Pralka to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego domu. Przy dokonywaniu wyboru urządzenia warto zwrócić uwagę zarówno na producenta jak i parametry techniczne pralki. Nie należy zapominać również o zużyciu energii czy zapoznaniu się z nowinkami zaimplementowanymi w urządzeniu, które uczynić mogą jego pracę efektywniejszą.

Pralka Samsung WW90T534DAE to minimalistyczny, estetyczny design, który pozwoli się wpasować w kontekst wizualny każdej kuchni i łazienki. Panel sterujący urządzeniem jest czytelny i intuicyjny w obsłudze, toteż opanowanie jego mechaniki z pewnością nie nastręczy problemu. Dzięki zaprogramowaniu różnych trybów prania będziemy mogli w ciągu kilku chwil dokonać wyboru odpowiedniego dla danej sytuacji, nie musząc popełniać wszystkich drobiazgowych ustawień każdorazowo ręcznie. Dodatkową nowinką jest możliwość zaprogramowania pralki na zdalne uruchomienie oraz szybkie dobranie programu suszenia odpowiadającego charakterystyce wcześniej dobranego programu prania. Korzystanie z pralki ułatwia też obecność pojemnego zbiornika na detergent, dzięki czemu nie ma konieczności każdorazowego jego uzupełniania. Pomieści on bowiem ilość pozwalającą na wielokrotne pranie. Funkcja kalibracji, czyli odmierzania potrzebnej do konkretnego działania ilości detergentu zapobiegnie każdorazowemu opróżnieniu pojemnika w całości. Gdy pojawi się potrzeba uzupełnienia detergentu, użytkownik zostanie o tym poinformowany poprzez stosowne ostrzeżenie.

Omawiany model pralki cechuje niskie zużycie energii. Spełnia on wymogi klasy efektywności energetycznej A+++, co gwarantuje optymalne jej wykorzystanie. Oszczędności energii sprzyja również wykorzystanie technologii EcoBubble, czyli aktywnej piany skutecznie rozpuszczającej zanieczyszczenia. Dzięki jej oddziaływaniu pranie jest jeszcze bardziej efektywne, w konsekwencji czego wymaga mniejszej ilości czasu, prądu i detergentu. Rozwiązanie to sprzyja również ochronie koloru oraz struktury materiału, dzięki czemu wyprane tkaniny zachowają swój pierwotny wdzięk.

Pralka Samsung WW90T534DAE – najważniejsze parametry techniczne:

  • pojemny bęben mieszczący do 9kg prania;
  • zastosowanie innowacyjnej technologii EcoBubble;
  • wysoka wydajność energetyczna klasy A+++;
  • masa 68 kg;
  • estetyczna obudowa w kolorze biel-czerń;
  • funkcjonalny i przejrzysty wyświetlacz/panel kontrolny;
  • funkcjonalność Smart z możliwością komunikowania się z urządzeniem poprzez Wi-Fi

Renoma marki Samsung oraz 10 letnia gwarancja na silnik Digital Inverter gwarantują długą eksploatację. Innowacyjne funkcje pralki pozwalają usuwać zanieczyszczenia nawet w niskich temperaturach, co sprzyja ochronie delikatnych tkanin. Dzięki postawieniu na nowoczesny i wypróbowany model, pranie w domu stanie się trywialną formalnością jaka zawsze przynosi pożądany rezultat. Polska instrukcja obsługi pralki dostępna w pliku PDF.