Skip to content
Mediapasaz.pl Logo

Znajdź polską instrukcję obsługi

Mediapasaz.pl Logo

Pralki

Pralki są jest jednym z najważniejszych produktów niezbędnych w gospodarstwie domowym. Większość producentów oferuje w swoim portfolio produkty naprawdę wysokiej jakości. Które z nich spełnia nasze oczekiwania, a których kupować nie należy? Mam nadzieję, że zamieszczony materiał umożliwi dokonanie wyboru. Pralki, które można dzisiaj kupić mogą się szczycić wieloma cechami pomocnymi w codziennym użytkowaniu tego urządzenia.

Najważniejsze cechy pralek dostępnych na rynku:

Aqua Stop, to system zastosowany w pralkach marki Bosch – ochrona przed zalaniem, gdy dojdzie do przecieku system natychmiast zamyka wodę. Gdyby jednak doszło do wycieku, producent zapewnia, że daje na ten system dożywotnią gwarancję. EcoSilence Drive, także dotyczy marki Bosch. Jest to energooszczędny i bardzo cichy w działaniu silnik bezszczotkowy. System AntyAlergia został stworzony specjalnie dla alergików i z myślą o ich zdrowej skórze. SmartControl dotyczy pralek marki Samsung. dzięki tej funkcji można sterować pralką skądkolwiek i kiedykolwiek chcemy. EcoBubble to również funkcja Samsunga. Zapewnia usuwanie zabrudzeń nawet w niskiej temperaturze. Drzwi AddWash, w pralkach Samsung możemy na każdym etapie prania dodać brudne rzeczy.

Funkcje dotyczące pralek można mnożyć. Modeli jest tak dużo na rynku, że z pewnością każdy wybierze coś co spełni jego oczekiwania.